دکوروز / کاغذ دیواری / کاغذ دیواری دیوارهای خانه و منزل با نقشه های کاغذی

کاغذ دیواری دیوارهای خانه و منزل با نقشه های کاغذی

با گسترش صنعت چاپ و طراحی صنعت كاغذ دیواری هم گسترش زیادی یافت و اكنون اگر به بازار بروید می‌توانید كاغذ دیوارهای زیادی با طرح‌ها، رنگ‌ها، و قیمت‌های مختلی پیدا كنید.

با نقشه های کاغذی، خانه را کاغذ دیواری کنید

امروزه كاغذ دیوارهای متنوعی در بازار وجود دارد. با گسترش صنعت چاپ و طراحی صنعت كاغذ دیواری هم گسترش زیادی یافت و اكنون اگر به بازار بروید می‌توانید كاغذ دیوارهای زیادی با طرح‌ها، رنگ‌ها، و قیمت‌های مختلی پیدا كنید. اما با این همه همچنان می‌توان خلاقیت‌های زیادی در استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل انجام داد. یكی از این خلاقیت‌ها استفاده از نقشه‌ها به عنوان كاغذ دیواری است. شما می توانید با چسباندن نقشه یا روزنامه یا… دیواری منحصر به فرد متناسب با تم اتاق و شخصیت خودتان داشته باشید.

نصب کاغذ دیواری, کاغذ دیواری نقشه, کاغذ دیواری منزل, دکوراسیون کاغذ دیواری | %d9%86%d8%b5%d8%a8-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c, %da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c | دکوراسیون ساختمان دکوروز

در مورد راه های استفاده از کاغذ دیواری برای داشتن منزلی خوش رنگ و لعاب و نحوه صحیح انتخاب کاغذ دیواری برای فضاهای مختلف منزل قبلا با شما صحبت کردیم. به طور کلی با وجود اینکه انتخاب آن کمی سخت است، كاغذ دیواری، تغییر دکوراسیون بی دردسر برای منزل شما محسوب می شود.

نصب کاغذ دیواری

چسباندن كاغذ دیواری كمی دشوار و چالش‌برانگیز است و این مورد در باره چسباندن نقشه و هر کاغذ دیگری به دیوار نیز صدق می کند. ممکن است شما چند نقشه را پاره کنید و حتی مجبور شوید کار را از اول انجام دهید. اما مانند ببیشتر اوقات ساده ترین را بهترین راه است،این درسی است که در بسیاری از لحظه های زندگی به آن رسیده ایم.

گام ساده اول: از چند پونز فشاری برای نصب نقشه‌ها به دیوارها استفاده كنید. تا زمانی كه كودكان نتوانند این پونزها را از دیوار جدا كنند، هیچ مشكلی پیش نمی‌آید. علاوه بر این، این راه حل بسیار مناسب مستاجران و یا كسانی است كه قصد تعویض خانه خود را دارند. تجربه ما نشان می دهد که چسباندن با چسب کاغذ دیواری کاری بسیار دشوار است اما اگر شما در این کار تبحر دارید یا چسب دیگری را می شناسید که برای این کار مناسب باشدخوشحال می شویم در قسمت دیدگاه ها با ما مطرح کنید.

گام ساده دوم: چون طرح نقشه ها مانند کاغذ دیواری تکرار نمی شود برای نقشه‌ها هر كدام دارای اندازه مختلفی هستند همین دلیل باید براساس این ابعاد كار کنید و این مسئله باعث می‌شد تا هر نقشه‌ای را نتوان را در هر جایی نصب كرد و اگر هم این اتفاق می‌افتاد قسمتی از دیوار خالی می‌ماند. اصلا به این موضوع اهمیت ندهید، چراكه طبیعت این كار این گونه است كه نتیجه نهایی جلوه‌ای ناكامل خواهد داشت.

ممکن است نتیجه کار خیلی بی عیب و نقص نباشد ولی تغییر دکوراسیون شادی آور در منزل شماست، چرا که این نقشه‌ها نتیجه تلاش‌های شمادر اضافه شدن بخشی از سلیقه و شخصیت من به فضای داخلی منزلتان است.ممکن است این نقشه ها یاد آور سفرهای شما باشند و شما دیواری با یك معنای واقعی را خلق كرده اید.

منبع: chidaneh.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by

Powered by Decorooz.com