دکوروز / کاهگل / کاهگل کرج / کاهگل مصنوعی در کرج | فروش کاهگل ضد آب (کاهگل نانو) و کاهگل آماده در کرج|فروش و اجرای کاهگل مصنوعی کرج ؛ اجرای نما و دیوار کاهگلی با طراحی سنتی

فروش و اجرای کاهگل مصنوعی در کرج و البرز
جایگزین کاهگل طبیعی و سنتی
جانانی ۰۹۱۹۱۴۰۱۹۴۵

گارانتی ۱۰ ساله (خدمات کاهگل در کرج)
فروش و ارسال رایگان کاهگل در کرج (عمده)

اجرا کاهگل مصنوعی ، فروش کاهگل و کاهگل کاری دیوار و نمای ساختمان

کاهگل مصنوعی در کرج | فروش کاهگل ضد آب (کاهگل نانو) و کاهگل آماده در کرج|فروش و اجرای کاهگل مصنوعی کرج ؛ اجرای نما و دیوار کاهگلی با طراحی سنتی

کاهگل کرج ؛ فروش و اجرا

اجرای کاهگل مصنوعی در کرج با نمای سنتی و فروش رنگ کاهگلی در کرج
کاهگل مصنوعی با طرح سنتی ، کاهگل نانو و کاهگل ضد آب (قابل شستشو)
فروش کاهگل آماده در کرج و شهرستان های البرز

کاهگل مصنوعی کرج, کاهگل کرج, قیمت کاهگل در کرج, فروش کاهگل در کرج, اجرای کاهگل مصنوعی در کرج | %da%a9%d8%a7%d9%87%da%af%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%ac | دکوراسیون ساختمان دکوروز

اجرای کاهگل مصنوعی در کرج

کاهگل مصنوعی جایگزین مناسب برای کاهگل طبیعی و سنتی است. کاهگل مصنوعی (کاهگل نانو و مدرن) دارای قابلیت شستشو و ضد آب است. کاهگل کاری نمای ساختمان و اجرای دیوار کاهگلی سنتی در کرج و البرز، معماری سنتی و مدرنی به ساختمان شما می بخشد. لازم به ذکر است با ثبت سفارش و خرید کاهگل برای البرز و یا شهر کرج به صورت عمده، ارسال آن نیز به کرج و سراسر کشور رایگان خواهد بود.

خدمات کاهگل دکوروز در سراسر کشور

انواع کاهگل و کاهگل مصنوعی البرز و کرجخدمات کاهگل مصنوعی کرج و البرز (اجرا و فروش)
کاهگل نانو و مدرناجرای کاهگل مصنوعی با طرح سنتی در سراسر کشور
کاهگل برجسته و مخلوطارزان ترین قیمت (ارسال از کارخانه)
ملات کاهگلکاهگل آماده (فروش و قیمت)
کاهرنگ و رنگ کاهگلیارائه نمونه کار کاهگل با قیمت کاهگل
کاهگل ضد آب و قابل شستشواجرای دیوار کاهگلی باغ و حیاط
کاهگل صنعتی و سنتیاجرای نمای کاهگلی ویلا
سیمان رنگی و آجر خشتیاجرای نمای کاهگلی ساختمان
رنگ نمای کاهگلیکاهگل طرح طبیعی و سنتی
کاهگل طبیعینمای کاهگل با پوشش نانو و مدرن

اجرای کاهگل بدون گرد و خاک و با اجرای سریع و آسان
پوششی به عنوان عایق رطوبتی و کاملا ضد آب (قابل شستشو)

قیمت کاهگل مصنوعی در کرج

قیمت کاهگل مصنوعی در کرج توسط نمایندگی کاهگل کشور ارائه می شود. محصولات کاهگل علاوه بر گارانتی ۱۰ ساله ، با قیمتی مناسب و زیر قیمت بازار عرضه می شود. کاهگل به صورت رایگان به سراسر کشور (در صورت خرید عمده) ارسال می شود. برای اطلاع از قیمت اجرای کاهگل مصنوعی در کرج ، کاهگل کاری نمای ساختمان در کرج و البرز و نیز قیمت فروش کاهگل مصنوعی در کرج ( قیمت کاهگل آماده ) به صورت عمده و یا جزئی، با کارشناسان کاهگل کرج تماس بگیرید.

محصولات کاهگل که در اجرا مورد استفاده قرار می گیرند و یا به فروش رسانده می شود از نوع کاهگل قابل شستشو و ضد آب است. ضمنا شما می توانید درخواست اجرای کاهگل با طراحی سنتی مطابق با سلیقه خودتان داشته باشید تا نمای کاهگلی برای ویلا و یا ساختمان خود ایجاد نمایید. فروش و اجرای کاهگل در تمامی رنگ ها مناسب با انتخاب شما انجام می شود.

طراحی اجرای معماری سنتی با کاهگل در کرج
کاهگل کاری با نمای آجر خشتی و سیمان رنگی
پوشش های رنگی نما با ملاتهای رنگی و مرمت بناهای تاریخی با کاهگل مصنوعی در کرج

نمایندگی کاهگل مصنوعی کرج و استان البرز

گروه کاهگل مصنوعی دکوروز چند سال سابقه در تولید و فروش کاهگل مصنوعی دارد. کاهگل کرج با فروش کاهگل در البرز و اجرای کاهگل در خانه ها و منازل ، دکوراسیون و خانه سنتی کاهگلی را برای شما به ارمغان می آورد. کاهگل ضد آب و نانو یکی از بهترین نوع از کاهگل های مصنوعی است که در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و بارندگی از استحکام خوبی برخوردار است.

نمونه کار کاهگل مصنوعی در شهرهای مختلف کشور

برای اطلاع از قیمت کاهگل مصنوعی کرج و نیز قیمت اجرای کاهگل مصنوعی در کرج کافیست با کاهگل کاران ما در کرج و استان البرز در تماس باشید. تا علاوه بر اطلاع از آخرین قیمت کاهگل کرج و کاهگل آماده ، رنگ های مختلف کاهگل را مشاهده کنید. همچنین از مشاوره و راهنمایی در مورد چگونگی و نحوه اجرای کاهگل در کرج آگاه شوید.

گروه کاهگل مصنوعی کرج با اعزام کاهگل کار به کرج و نیز شهرستان های استان البرز ، ساختمان و دکوراسیون خود را مطابق با سلیقه و رنگ انتخابی خودتان، کاهگل می کند. شما می تواند در اجرای کاهگل از طراحی سنتی و معماری سنتی نیز استفاده کنید.

کاهگل مصنوعی در کلیه سطوح فلزی و چوبی و سنگی و حتی گچی و سیمان اجرا می شود
با رنگ بندی های متنوع

محصولات کاهگل استفاده شده در اجرای کاهگل و یا حتی فروش در کرج از ضمانت 10 ساله برخوردار است. هم چنین تضمین کیفیت اجرای کاهگل در کرج نیز به شما داده می شود . کاهگل استفاده شده، کاملا قابل شستشو بوده و ضد آب است.

خدمات اجرای کاهگل مصنوعی و کاهگل طبیعی در سراسر کشور
اجرای دیوار کاهگلی (باغ ، حیاط و ویلا)
اجرای سقف کاهگلی و نمای کاهگلی ویلا
اجرای نمای کاهگلی و نمای ساختمان
اجرای کاهگل طرح طبیعی و سنتی
اجرای خانه کاهگلی سنتی و نمای کاهگلی ساختمان
عایق کاری با کاهگل و مقاوم سازی ساختمان

اجرای کاهگل مصنوعی در کرج و ارائه نمونه کار و قیمت کاهگل
کاهگل کاری پروژه های ساختمانی در کرج و البرز
فروش کاهگل نانو و ضد آب به سراسر کشور

فروش کاهگل مصنوعی کرج

محصول کاهگل مصنوعی در کرج و استان البرز به فروش می رسد و امکان اجرای کاهگل مصنوعی با طراحی سنتی در کرج و استان البرز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کاهگل آماده و نیز قیمت کاهگل مصنوعی در کرج با نمایندگان کاهگل دکوروز ارتباط بگیرید.

قیمت کاهگل مصنوعی در کرج و یا شهرهای دیگر و قیمت اجرای کاهگل نسبت به سایر رنگ نماهای ساختمان بسیار مقرون به صرفه است. مانند سایر مصالح، به منظور استعلام قیمت کاهگل مصنوعی بهتر است، متراژ موردنظر خود را اندازه گیری نموده تا برطبق آن بتوانید درمورد کاهگل مدرن استعلام قیمت بگیرید. دقت داشته باشید برای استعلام قیمت کاهگل در کرج و اجرای این گونه طرح های سنتی، حتما به مراکز دارای نمایندگی انحصاری مراجعه نمایید. کاهگل دکوروز مفتخر است که نمایندگی پخش و تولیدکننده کاهگل مصنوعی را در سراسر کشور برعهده دارد.

همشهریان کرجی شما می توانید به ما اعتماد کنید. ما انواع کاهگل مصنوعی و کاهگل ضد آب در رنگ های مختلف و باتوجه به سلیقه مشتریان خودتان آماده سازی و اجرا می کنیم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اجرای کاهگل مصنوعی در کرج ، با ما در تماس باشید.

کاهگل مصنوعی کرج, کاهگل کرج, قیمت کاهگل در کرج, فروش کاهگل در کرج, اجرای کاهگل مصنوعی در کرج | %da%a9%d8%a7%d9%87%da%af%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%ac | دکوراسیون ساختمان دکوروز

کاهگل رنگی ؛ کاهگل در رنگ های مختلف

برای خرید کاهگل در کرج و یا اجرای کاهگل رنگی در کرج (کاهگل مصنوعی) انتخاب رنگ کاهگل با شماست. اما مشتری گرامی پیشنهاد ما برای خرید و اجرای کاهگل ؛ همان رنگی خاکی و طبیعی کاهگل است که جلوه خاصی به دکوراسیون و معماری سنتی شما می دهد. با این حال شما می توانید برای طراحی سنتی و دکوراسیون داخلی و نمای خارجی خود از نمونه رنگ های مختلف کاهگل استفاده کنید.

لطفا قبل از انجام و اجرای کاهگل مصنوعی در کرج و یا البرز ، چند نمونه عکس از رنگ منتخب خود برای مجری و پیمانکار کاهگل دکوروز ارسال کنید . همچنین قبل از کاهگل کاری سنتی از پیمانکاران ما بخواهید به اندازه حدودا نیم متر مربع نمونه کاهگل با رنگ انتخابی شما زده شود؛ تا از انتخاب رنگ کاهگل مصنوعی و نیز کیفیت کاهگل اطمینان پیدا کنید. برای دوام بیشتر نمای کاهگل مناسب است از رزین نانو (کاهگل نانو و یا چسب نانو کننده) استفاده نمایید تا مدت ماندگاری کاهگل بالا رود.

آقای جانانی ۰۹۱۹۱۴۰۱۹۴۵

کاهگل مصنوعی در کرج (فروش و اجرا)

 رنگ های کاهگل مصنوعی غیر از رنگ پرطرفدار خاکی و قهوه ای روشن که انتخاب هوشمندانه و مناسبی برای کاهگل کاری است، هشهریان کرجی می توانید از رنگبندی های متفاوت دیگری برای اجرای کاهگل بهره ببرید.

کاهگل استخوانی

کاهگل لیمویی

کاهگل طوسی

کاهگل قهوه ای

کاهگل سفید

کاهگل صورتی

کاهگل کرم

کاهگل طلایی

کاهگل فیروزه ای

کاهگل یشمی

کاهگل آبی

کاهگل نارنجی

کاهگل قرمز

کاهگل سبز

کاهگل زرد

کاهگل خردلی

در ادامه به برخی از نمونه رنگهای کاهگل و البته پرطرفدار اشاره خواهیم کرد، البته انتخاب رنگ کاهگل کاملا به انتخاب شما خواهد بود.

شما می توانید برای دکوراسیون کاهگلی خود از طراحی های مختلف سنتی نیز بهره ببرید. با اجرای نقاشی و کاهگل کاری با استفاده از از طبیعت یا تصاویر سنتی ، نماهای آجری و خشتی دکوراسیون شما جلوه مناسبی پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید که اجرای کاهگل و نقاشی منظره کم هزینه خواهد بود و می توانید در سالیان بعد نسبت به تغییر آن به آسانی اقدام نمایید.

رنگ کاهگلی؛ نمونه رنگ های کاهگل برای اجرا و فروش

کاربرد کاهگل مصنوعی در کرج با طراحی سنتی

از کاهگل مصنوعی در کرج می توان برای اجرای کاهگل خانه و نیز مرمت بافت های قدیمی در شهر کرج استفاده کرد. همچنین در اماکن گردشگری و نیز مکان های تاریخی و سنتی کرج و استان البرز امکان کاهگل کاری وجود دارد . در قهوه خانه و سفره خانه های سنتی در کرج و استان البرز کاربرد دارد. اجرای کاهگل مصنوعی کرج در موزه ها ، مهمانسرا ها ، رستوران های سنتی ، چای خانه ها و حتی هتل ها نیز استفاده می شود.

فیلم اجرای کاهگل مصنوعی با طراحی سنتی

آماده اجرای کاهگل مصنوعی در کرج و استان البرز

کاهگل علاوه بر سفره خانه، خانه های قدیمی و رستورانها ، هتلها  و سایر مراکز تفریحی می تواند در حیاط خانه، باغ، ویلا و در منازل وحتی راه پله و پارکینگ خانه های شهری استفاده شود. همچنین اجرای کاهگل در سطح شهر برای تزئین نماهای دیوارهای بزرگ یا پله ها ، پارکها و یا مراکز تفریحی، جلوه خاص و منظره زیبایی به شهر یا فضای شما خواهد داد.

آقای جانانی – کرج ۰۹۱۹۱۴۰۱۹۴۵

کاهگل مصنوعی (فروش و اجرا)

کاهگل مصنوعی یا کاهگل مدرن، با قیمت مناسب و اجرای سنتی و آسان

امروزه در برخی مکان های قدیمی و سنتی که نیاز به بازسازی دارد، از نوعی کاهگل به نام کاهگل مصنوعی استفاده می شود. همچنین در برخی رستوران یا قهوه خانه های سنتی، موزه ها و یا سایر امکان سنتی توریستی، این نوع مصالح بسیارپرکاربرد هستند. ظاهر این کاهگل که به نام های کاهرنگ، کاهگل مدرن، کاهگل صنعتی یا نانو کاهگل پلیمری مشهور است، بعد از خشک شدن شباهت زیادی به کاهگل طبیعی خواهد داشت.

کاربرد کاهگل مصنوعی

از کاهگل مصنوعی برای مکان های زیر می توان استفاده کرد:

 • تغییر دکوراسیون دیوارهای داخلی خانه
 • ایجاد نماهای سنتی
 • بازسازی بناهای تاریخی مشابه با نواحی کویری
 • سفره خانه، قهوه خانه، رستوران و هتل های سنتی

ارسال رایگان (سفارش عمده) کاهگل در کرج و در سراسر کشور

کاهگل مصنوعی ؛ مزایای و ویژگیهای آن

مهمترین مزیت این کاهگل مدرن نسبت به نوع سنتی این است که قابل انحلال در آب نیست. کاهگل های سنتی احتمال انحلال در آب را دارند و درهنگام بارش یا طوفان و گردوغبار در آنها وجود دارد. 

 • دارای قیمتی مناسب است و نسبت به سایر مصالح، هزینه های پایین تری دارد.
 • براحتی و سریعا با قلمو یا پاشش اجرا می شود و بسرعت خشک می شود.
 • برپایه آب است و هیچ ضرری برای محیط زیست ندارد.
 • میزان چسبندگی زیادی بر روی سطوح دارد.
 • کاملا ضدآب است و به همین دلیل به آن کاهگل ضدآب و قابل شستشو نیز می گویند.
 • بنابراین، نسبت به شرایط جوی و بارش برف و باران مقاومت مناسبی دارد.
 • در مقابل اشعه UV خورشید مقاومت دارد.
 • از لحاظ بهداشتی و ایمنی کاملا سالم و غیرسمی است.
 • فاقد گردو غبار و بو است. درهنگا اجرا شاهد هیچ گونه گردوخاکی نخواهید بود.
 • بهترین انتخاب و متناسب با مناطق کویری است.  

کاهگل مصنوعی البرز (فروش و اجرا)

آقای جانانی ۰۹۱۹۱۴۰۱۹۴۵

ویژگی های فنی کاهگل مصنوعی

مشخصات فنی کاهگل مصنوعی یا ملات رنگی نما عبارتند از:

 • شکل ظاهری آن بصورت مایع خمیری است.
 • در حدود یک ساعت یا حداکثر یک روز بصورت سطحی خشک می شود.
 • باتوجه به سلیقه ی مشتری، در رنگ های مختلف قابل سفارش است.
 • عمر نگهداری آن در حالت دور از یخ زدگی و نور خورشید، به مدت یک سال است.
 • هر کیلوگرم آن را می توان برای حدودا ۳ مترمربع استفاده کرد.
کاهگل مصنوعی کرج, کاهگل کرج, قیمت کاهگل در کرج, فروش کاهگل در کرج, اجرای کاهگل مصنوعی در کرج | %da%a9%d8%a7%d9%87%da%af%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%ac | دکوراسیون ساختمان دکوروز

اجرای کاهگل مصنوعی یا مدرن

مراحل اجرای کاهگل مدرن یا کاهگل نانو برطبق مراحل زیر است:

 • ابتدا کاهگل مصنوعی را با آب رقیق کرده و مخلوط آن را آماده می کنند.
 • سطح موردنظر آماده سازی شده و تمیز می شود.
 • مخلوط آماده شده به کمک برس یا قلمو یا به روش پاشش توسط پیستوله کنیتکس پاش یا غلط نقاشی بر روی سطح قرار می گیرد.
 • درصورت نیاز به ضخامت بیشتر، پس از خشک شدن لایه اول، لایه دوم اعمال می شود. با این کار، حداکثر چسبندگی میان دو لایه ایجاد می شود.
 • گاهی اوقات، می توان پیش از خشک شدن، مقداری کاه بر روی سطح پاشید و با رزین عایق نانو پوشش داد. با این کار، یک سطح ضد غبار و چربی بر روی رنگ شکل می گیرد.
 • معمولا برای سطوح صاف، به ازای هر سه متر مربع، یک کیلوگرم کاهگل مصنوعی استفاده می شود.

اجرا و فروش کاهگل مصنوعی در البرز و کرج با طراحی سنتی
فروش و اجرای کاهگل نانو و کاهگل ضد آب و قابل شستشو

اجرای دیوار کاهگلی و نمای کاهگلی برای ویلا و ساختمان
کاهگل کاری اماکن گردشگری و بافت تاریخی و فرسوده

اجرای کاهگل مصنوعی ؛ نما و دیوار کاهگلی سنتی

کاهگل مصنوعی معمولا به ندرت برای نمای ساختمان ها استفاده می شود. زیرا زیبایی و جذابیت خاصی نسبت به سایر نماها ندارد. اما یکی از کاربردهای آن، قابلیت انجام تزئینات مختلف به کمک این کاهگل صنعتی است. مثلا به منظور تزئین و پوشش سقف با طرح های برجسته و سنتی، پوشاندن پشت بام خانه و سایر ساختمان ها قابل استفاده است. همچنین برای تزئین  پوشش های حمام های عمومی یا حتی سرویس بهداشتی های مدرن به دلیل خاصیت ضدآب بودن این ملات، قابل کاربرد است.

یکی از کاربردهای مهم دیگر آن، بازسازی و پوشش خانه های قدیمی افراد مشهور یا اماکن تاریخی معروف است. این محصول با پایداری و افزایش عمر مصالح برای استفاده در سطوح و ساختمان های مختلف قابل کاربرد بوده و دارای عمر و دوام بالاتری است. برخی کاهگل های مصنوعی بسیارسبک و در هر اندازه قابل اجرا است. بنابراین موجب تحمیل وزن اضافه بر بنای ساختمان نمی شود.  

کاهگل مصنوعی کرج, کاهگل کرج, قیمت کاهگل در کرج, فروش کاهگل در کرج, اجرای کاهگل مصنوعی در کرج | %da%a9%d8%a7%d9%87%da%af%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%ac | دکوراسیون ساختمان دکوروز

طراحی سنتی و معماری ایرانی با کاهگل مصنوعی

یکی از فراوان ترین کابردهای کاهگل، استفاده از آن در مناطق کویری است. این کاهگل در بازسازی بناهای دیدنی تاریخی و قدیمی و ایجاد نمهای سنتی، کاربردهای زیادی در نواحی کویری دارد.

معماران ایرانی، با ترکیب این کاه گل مصنوعی با کاشی، سنگ، چوب و سایر مصالح مشابه، از آن به منظور تزئین ساختمان ها استفاده می کنند.

کاهگل نانو با رنگ جذاب و دلنشین خود، زیبایی منحصربفردی به نماهای شهری کویری می دهد و یکی از مزایای آن این است که در رنگ های مختلف باتوجه به سلیقه مشتری قابل سفارش است.

استفاده از کاهگل صنعتی بر روی بام ها، سبب انعکاس اشعه خورشید و کاهش حرارت روی بام و دیوارهای آغشته به آن و درنهایت داخل منزل می شود.  

استفاده از آن در دیوارهای حیاط برخی منازل، با ترکیبی از طرح های هندسی قابل اجرا بوده و زیبایی منحصربفردی به همراه دارد.

کاهگل مصنوعی چیست؟

کاهگل مصنوعی یک رنگ بر پایه آب و رزین سیلیکون است. مواد نانو سیلیکون برای ساخت این کاهگل آماده و مدرن به کار گرفته می شود. این مواد سبب تمیزشوندگی و افزایش خواص عایقی و آب بندی این کاهگل می شود. این کاهگل ضد آب و فاقد گردوغبار است. درواقع، کاهرنگ را می توان جایگزین مناسبی برای کاهگل سنتی و سیمگل دانست.

این نوع کاهگل ضدآب به کمک قلمو یا پاشیدن یا به روش هایی ساده تر از رنگ ها اجرا می شود. این کاهگل پلیمری دارای ماندگاری بالایی است و بر روی سطوح مختلفی مانند گچ، چوب، سیمان، فلز، شیشه و غیره اجرا می شود.

کاهگل مصنوعی کرج (فروش و اجرا)

آقای جانانی ۰۹۱۹۱۴۰۱۹۴۵

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by Decorooz.com