دکوروز / نقاشی ساختمان / کنیتکس / کنیتکس ؛ اجرای کنیتکس دیوار و نمای ساختمان | قیمت کنیتکس و رولکس ، رنگ کنیتکس ، کنیتکس اکریلیک و روغنی| قیمت اجرای کنیتکس نمای ساختمان، کنیتکس سقف و دیوار حیاط با کنیتکس قابل شستشو و ضد آب

کنیتکس ؛ اجرای کنیتکس دیوار و نمای ساختمان | قیمت کنیتکس و رولکس ، رنگ کنیتکس ، کنیتکس اکریلیک و روغنی| قیمت اجرای کنیتکس نمای ساختمان، کنیتکس سقف و دیوار حیاط با کنیتکس قابل شستشو و ضد آب

کنیتکس دیوار و کنیتکس نمای ساختمان و کنیتکس سقف در سراسر کشور
انواع کنیتکس و رولکس و نیز کنیتکس رنگی (فروش، اجرا و کنیتکس کاری)

قیمت اجرای کنیتکس اکریلیک و کنیتکس روغنی (ضد آب و قاب شستشو)
فروش رنگ کنیتکس و همچنین کنیتکس رنگی ، انواع کنیتکس ضد آب و اکریلیک

کنیتکس ؛ دیوار و نمای ساختمان

کنیتکس دکوروز به اجرای انواع کنیتکس از جمله کنیتکس روغنی ، کنیتکس اکریلیک در سراسر کشور می پردازد. گروه کنیتکس با چند سال سابقه و تجربه کاری و نیز با بهره از نقاشان ساختمانی، آماده خدمت رسانی در زمینه نقاشی ساختمان با انواع رنگ های ساختمانی و نیز کنیتکس می باشد. اجرای کنیتکس در اسرع وقت و با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب خواهد بود. کنیتکس کاران ما در دکوروز، مجری انواع خدمات کنیتکس نمای ساختمان، کنیتکس دیوار و سقف با برندهای معتبری همچون کنیتکس پارس و با استفاده از روش های روز اقدام به اجرای کنیتکس می کنند.

کنیتکس و نقاشی ساختمان دکوروز، علاوه به اجرای کنیتکس، فروش انواع کنیتکس روغنی و کنیتکس اکریلیک و حتی کنیتکس رنگی را نیز انجام می دهد. شما برای اطلاع از آخرین قیمت کنیتکس و قیمت اجرای کنیتکس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

kenitex

اجرای کنیتکس نمای ساختمان (اجرای کنیتکس با غلطک)
اجرای کنیتکس و رولکس و نمای ساختمانی در شهر شما

دیوارپوش کنیتکس با انواع برندهای کنیتکس مانند کنیتکس پارس
اجرای کنیتکس دیوار حیاط و کنیتکس نما و داخل ساختمان

اجرای کنیتکس ساختمان

گروه ساختمانی کنیتکس و نقاشی ساختمان دکوروز، علاوه بر کنیتکس و رولکس جزئی و خرده کاری؛ به صورت عمده (کلی) و پروژه ای با پروژه داران انبوه ساز در زمینه اجرای کنیتکس و نیز فروش کنیتکس همکاری می کند. ما آماده همکاری برای کنیتکس کاری ادارات و ارگان های دولتی و خصوصی، سازمان های تجاری ، کارخانجات ، منازل مسکونی ، نقاشی مدارس و مهد کودک ها ، بیمارستان ها ؛ مساجد و دانشگاه ها برای ارائه خدمات نقاشی ساختمان و کنیتکس هستیم.

کنیتکس و رولکس ( دکوروز ) با همکاری افراد مختلف در سراسر کشور، آماده اجرای کنیتکس با قیمت مناسب و با کیفیت مناسب است. این تیم سعی دارد تا با استفاده از نقاشی ساختمان مدرن و تکنولوژی های استفاده شده در دنیا، اقدام به رنگ آمیزی ساختمان شما نماید.

گروه نقاشی ساختمان دکوروز، انواع خدمات نقاشی رنگ روغنی و پلاستیک ، بلکا ، مولتی کالر ، اکریلیک (بی بو) ، کنیتکس ، پتینه کاری و غیره را اجرا می کند. برای آگاهی از قیمت کنیتکس (اجرا و فروش) و نیز هزینه و اجرت نقاش ساختمان،‌ انجام کامل کنیتکس نمای ساختمان، دیوار و سقف ساختمان برای منزل خود و یا دفاتر اداری و تجاری با ما در تماس باشید

امید است با ارائه مشاوره و کار مناسب ، رضایت کامل مشتریان و همشهریان را جلب نماییم. انتقادات و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید.

برای اطلاع از آخرین قیمت کنیتکس (رنگی، اکریلیک ، روغنی و نما)، فروش انواع کنیتکس در سراسر کشور و نیز قیمت اجرای کنیتکس با کنیتکس کاران ما در ارتباط باشید

قیمت کنیتکس

در قیمت کنیتکس موارد زیر بسیار حائز اهمیت است:

  • بالا بودن کیفیت مواد کنیتکس اجرایی
  • اندازه و ابعاد سطوح مورد نظر باید درنظر گرفته شود و قیمت ان به صورت متری محاسبه می شود
  • یکی از مواردی که باعث بالا رفتن قیمت کنیتکس می شود  بازسای سطوح قیل از رنگ است و قبل از رنگ آمیزی حتما باید صورت بگیرد.

اگر می خواهید ساختمان خود را با رنگ های کنیتکس رنگ آمیزی کنید و در این زمینه تخصص و اطلاعات کافی ندارید ، کافیست با شرکت های خدماتی دکوروز در این راستا تماس بگیرید و امور کار نقاشی خود را به آنها بسپارید و حتما قبل از قرارداد، بر روی قیمت کنیتکس و اجرای آن به توافق برسید.

اجرای انواع کنیتکس ، کنیتکس داخل ساختمان و کنیتکس قابل شستشو
فروش انواع رنگ کنیتکس نما ، روغنی و اکریلیک، کنیتکس داخل ساختمان و کنیتکس رنگی

قیمت اجرای کنیتکس ساختمان برای منازل و ساختمان ها می تواند متفاوت باشد. کنیتکس ساختمان با غلطک ، و کنیتکس های با روش های نوین، از عمده روش های اجرای کنیتکس می باشد. همچنین با توجه به اینکه ممکن است ، کنیتکس بر روی هر سطحی انجام شود و یا نیاز به زیرسازی و بتونه کاری داشته باشد ، قیمت کنیتکسو اجرای آن متغیر خواهد بود.

قیمت اجرای کنیتکس با توجه محل و مکان اجرای نقاشی ساختمان متفاوت خواهد بود. هزینه رفت و آمد نقاش ساختمان و نیز مصالح و رنگ مورد نیاز کنیتکس و ابزارآلات آن، نیز در قیمت کنیتکس تاثیر گذار است.

فروش کنیتکس

همانطور که می دانید  فرمولاسیون کنیتکس  توانسته با جلب رضایت مشتریان 80٪ بازار فروش و اجرای نقاشی های داخلی و خارجی ساختمانها را كسب  كند و تقريبا در تمام استانهای کشور عزیزمان و جهان مورد استفاده قرار گیرد.  شرکت شهرنگ  کنیتکس روغني ، مبتنی بر اکریلیک و رولکس و همچنین رنگ های مبتنی بر ان را انجام می دهد.

فهرست مطالب کنیتکس

کنیتکس ؛ دیوار و نمای ساختمان
اجرای کنیتکس ساختمان
قیمت کنیتکس
فروش کنیتکس
کنیتکس نمای ساختمان
کنیتکس دیوار
رنگ کنیتکس و رولکس
کنیتکس ضد آب
روش اجرای کنیتکس
کنیتکس چیست؟

کنیتکس نما ساختمان

اجرای کنیتکس برای نمای ساختمان، از کاربردهای دیگر کنیتکس است. اجرای کنیتکس نما علاوه بر ضد اب و قابل شستشو بودن آن، وزن کمی دارد که برای بسیاری از پروژه های ساختمان استفاده می شود. هم چنین کنیتکس نما در انواع رنگی مختلفی وجود دارد که شما با سفارش کنیتکس رنگی این امکان را خواهید داشت که نمای ساختمان خود را با کنیتکس رنگی ، رنگ آمیزی کنید.

کنیتکس دیوار

رنگ کنیتکس و رولکس

کنیتکس ضد آب و قابل شستشو

کنیتکس یک پوشش منحصر به فرد است که از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های روکش در جهان تهیه می شود. از کنیتکس برای جلوگیری از مشکلات دیوارهاي مرطوب برای غلبه بر نفوذ و افزایش رطوبت استفاده می شود این نوع فرآیند پوششی انتخاب مناسب و بسیار خوبی برای منازل و شرکت ها می باشد باشد. خانه هاي قديمي از کنیتکس برای نوسازی استفاده می کنند.

این محصول به طور خاص برای محافظت و تزئین سطوح بتونی ، سنگی و فلزی ساخته شده است  و اجازه نمی دهد باران به قسمت بیرونی آن نفوذ کند ،همچنين داراي ويژگي هاي ضد آتش و ضد فرسودگي عالی است و از رشد قارچ ها یا کپک ها ناشی از اجزای شیمیایی  جلوگیری می کند .

فواید استفاده از کنیتکس بسیار زیاد است و یکی از مهم ترین انها اینکه به دلیل داشتن مقاومت طولانی ، ديگر مجبور رنک امیزی مجدد نخواهید بود و این امر باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

روش اجرای کنتیکس دیوار و نمای ساختمان

روش اجرای کنیتکس به صورت اسپری می باشد و در وهله اول سطح مورد نظر تمیز صاف  و یکدست باشد و اگر پوسته پوسته یا خرابی داشت برطرف شود هدف از اجرای آن در واقع اصلاح زیر ساخت های نمای ساختمان می باشد ، همچنین می توان به وسيله آن بافت های سیمانی بیرون ساختمان  را برای جلوگیری از هر گونه نفوذپزي به داخل آن انجام داد این نکته را در نظر داشته باشید بعد از اجرا به دلیل اشتعال اور بودنش رنگ باید کاملا خشک شود .براي استفاده از این نوع رنگ هیچ نیازی به تینر نیست و برای رقیق کردن آن کافیست از آب استفاده شود.

انواع کنیتکس ؛ اجرا و فروش

قبل از بیان انواع کنیتکس ، لازم به ذکر است که گروه کنیتکس دکوروز علاوه بر اجرای کنیتکس دیوار و کنیتکس نمای ساختمان، فروش انواع کنیتکس های بازار (کنیتکس رنگی، کنیتکس روغنی و اکریلیک ) را انجام می دهد.

کنیتکس که به عنوان دیوارپوش ساختمان و نیز پوشش نمای ساختمان استفاده می شود، محافظ عالی برای نما و دیوار ساختمان هاست. استحکام کنیتکس در مقابل وضعیت های مختلف آب و هوایی و نیز ضد آب بودن کنیتکس از عوامل استقبال آن در نمای ساختمان است.

کنیتکس های مهم و موجود در بازار در سه نوع کنیتکس روغنی ، کنیتکس اکریلیک و کنیتکس اکرولیک است که هر کدام از آنها به سه نوع کنیتکس ریز دانه ، متوسط دانه و درشت دانه طبقه بندی می شوند. در ادامه به معرفی هر یک خواهیم پرداخت.

کنیتکس روغنی

کنیتکس روغنی هم برای فضای داخلی ساختمان و نیز برای نمای ساختمان (بیرون ساختمان) کاربرد دارد. به علت ضد آب و قابل شستشو بودن کنیتکس ، در نمای ساختمان از کنیتکس روغنی نیز می توان استفاده نمود کنیتکس روغنی دارای چسبندگی بالایی بوده که بعد از خشک شدن آن از سطح جدا نمی شوند. از مزایای دیگر کنیتکس می توان به سبک و کم وزن بودن آن نیز اشاره کرد.

لازم به ذکر است که کنیتکس پلاستیک نیز در مکان هایی استفاده می شود که در معرض آب نباشد. از مزایای کنیتکس پلاستیک می توان به خشک شدن سریع آن و عدم اشتعال آن اشاره کرد. از معایب آن می توان به جذب آب و رطوبت اشاره کرد که به مرور چسبندگی خود را از دست می دهد.

کنیتکس اکریلیک

کنیتکس اکرولیک نیز مانند کنیتکس روغنی در داخل ساختمان و نیز نمای بیرونی ساختمان کاربرد دارد. از مزایای کنیتکس اکریلیک می توان به ضد آب بودن و خشک شدن سریع آن اشاره کرد. اجرای کنیتکس اکریلیک ساده است و قدرت پوششی بسیار بالایی دارد.

از مزایای کنیتکس اکریلیک می توان به عدم نیاز به رنگ نما، پوشش ترک های و نقص های موجود روی دیوار، زیبایی سطح و عدم جذب رطوبت اشاره کرد. همچنین اجرای کنیتکس علاوه بر مزایای اشاره شده ، می توان خاصیت آکوستیک ، عدم نیاز به گچ کاری و نیز قابلیت شستشوی کنیتکس اکریلیک را به آن اضافه کرد.

کنیتکس چیست؟

کنیتکس دیوار پرکاربردترین ، اثبات شده ترین رنگ نما بین المللی در سراسر جهان  است . رنگ کنیتکس بافت جدیدی بر روی انواع سطح ایجاد می کند و به عنوان یک عایق عمل می کند.

در گذشته ، در چندین کشور جهان از  کنیتکس نما  در ساختمان ها ، بیمارستان ها ، هتل ها و بزرگراه ها ، کارخانه ها و پل ها استفاده مي شده است.از مجسمه مسیح در کوه Sugarloaf تا پارلمان کشورهای مختلف ، کنیتکس رنگي،  پرمصرف ترین رنگ نما در سراسر جهان است.

 کنیتکس سخت ترین آزمایش های بین المللی کنترل کیفیت را پشت سر گذاشته و در بدترين و شدیدترین شرایط از دمای زیر صفر کانادا و فنلاند گرفته تا خورشید سوزناک مکزیک و آفریقای جنوبی مقاوم و با دوام می کند. کنیتکس و رولكس هنوز اولین انتخاب معماران ، توسعه دهندگان ملک و صاحبان خانه ها می باشند .

فرمولاسیون منحصر به فرد و اسپری فشار قوی كنتيكس ماندگاري نسبت به محصولات مشابه ماندگاری طولانی مدت دارد و ويژگي هاي با کیفیت  کنیتکس ان را به  یک محصول خاص در خارج و داخل كشور تبديل كرده است.

چرا از کنیتکس استفاده می کنیم؟

کنیتکس  از جنس پلی استر ضد آب است  و فرمول انحصاری آن همانند رنگ هاي معمولي دارای مولکول کربن نیست. بنابراین از نظر شیمیایی بی اثر است و در نتیجه شرايط آب و هوايي مقاوم و انعطاف پذیر و غیرقابل نفوذ است.  

کنیتکس پایه پلی استر الاستومتر مصنوعی بسیار با دوامی دارد كه باعث مقاومت بهتر و مانع از لایه برداری و ترک خوردن و فرسودگي ديوار و سقف مي شود.تنوع رنگی در ان بسیار بالا می باشد و در حال حاضر25 نوع کنیتکس رنگي در بازار موجود است که البته داراي گزینه های متنوع بیشتری نیز است .

آنچه در مورد کنیتکس باید بدانید؟

در زندگی پرتلاطم امروزی، برخورداري از آرامش، یکی از نیازهای ضروری هر جامعه اي است. همه ما  در جستجوي یافتن لحظاتی آرام و بدون دغدغه هستیم و برای ایجاد آرامش و به وجود اوردن این حس نیازمند خلق آن درون خانه هستيم.

برای طراحی این چنین محیطی، رنگ ، یکی از ضروریات است که در زیبا سازی محیط اهمیت بالایی دارد. مخصوصا نسل جدید رنگهاي روغنی كه كاملا بدون بو ،ضد حساسیت ، زيبا و متنوع  و صد در صد قابل شستشو هستند همچنين زمان خشک شدن بسیار کم سه الی چهار ساعت دارند و انتحاب مناسبی برای این منظور می باشند. در این مقاله می خواهیم شما را با فرمول منحصر به فرد کنیتکس اشنا کنیم.

پس از رنگ امیزی با کنیتکس  ، تمیز و شتشوی ان کار اسانی است در بسیاری از منازل غالباً ترک خوردگی و پوسته شدن سطوح دیوار و سقف ، مشکلانی را ایجاد می کند ،مشکلات معمول رطوب به دلیل بی کیفیت بودن پوشش دیوار در خانه های قدیمی به ویژه مواردی که دارای غشاء های مقاوم در برابر رطوب نیستند باعث خرابی و اسیب می شود. کنیتکس  به عنوان یک روکش بافتی تمام مشکلات بالا را حل کرده است. در این مقاله می خواهیم شما را با فرمول منحصر به فرد کنیتکس اشنا کنیم.

تاریخچه کنیتکس نما

دانشمندان نیروی دریایی آمریکا در جنگ جهانی دوم برای مقابله با پوسیدگی کشتی های جنگی  خود فرمولي را اختراع كردند كه از مقاومت و انعطاف پذیری بی نظیری برخوردار است و از آن به عنوان یک پوشش دریایی مورد استفاده قرار دادند ، کنیتکس از آن زمان در کلیه كشورها و بیش از نه میلیون ساختمان در سطح جهانی مورد استفاده قرار گرفت.

مواد كنتيكس نمای ساختمان پایدار بوده و چون با اب مخلوط مي شود در  طول زمان رقیق يا كدر نمي شوند و مانع از نفود اب و پوسیدگی می شود به همین علت به عنوان پوششی ایده آل در هر فضایي قابل استفاده مي باشد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by

Powered by Decorooz.com