بلاگ نقاشی ساختمانییدکوراسیون دکوروز

نقاشی ساختمان ؛ انجام نقاشی ساختمان با خدماتی متمایز در نقاشی خانه و ساختمان

نقاشی ساختمان دکوروز، مجری انواع نقاشی ساختمان با قیمت و کیفیت مناسب برای شما مشتریان عزیز است.  برای بازدید و مشاوره رایگان نقاشی منزل و نیز مشاهده نمونه کار با گروه رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان دکوروز تماس بگیرید. این گروه در تمام شهرهای ایران برای اجرای خدمات نقاشی ساختمان ، دارای نقاش است. برای کارشناسی و راهنمایی در مورد نقاشی ساختمان و منزل شما با ما تماس بگیرید

خدمات نقاشی ساختمان دکوروز

گروه نقاشی ساختمان ، اجرا کننده انواع خدمات نقاشی های ساختمان است که شما می توانید با تماس با ما، از قیمت و نیز کیفیت خدمات ما آشنا شوید. خدمات نقاشی ساختمان شامل، رنگ روغنی و پلاستیک، پتینه کاری، بلکا و مولتی کالر است.

در ادامه می توانید نکاتی را در مورد آموزش و ابزارهای مورد استفاده در نقاشی منزل و ساختمان و همچنین انواع نقاشی ساختمان بیاموزید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نقاشی های ساختمان, نقاشی منزل و ساختمان, نقاشی در ساختمان | %d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2, painting-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروز
نمایی از نقاشی ساختمان دیوار های منزل

نقاشی ساختمان ؛ زیباسازی منزل مطابق با سلیقه شما

نقاشی ساختمان از اقداماتی است که با بهره گیری از آن می توان در فضای داخلی تغییرات چشم گیری به وجود آورد و موجب زیباتر شدن آن ها گردید. با نقاشی ساختمان میتوان از فضای جدید و منحصر به فردی بهره مند شد که بر روی روحیه افراد نقش به سزایی را ایفا می نماید. انتخاب رنگ مورد نظر برای نقاشی ساختمان و همچنین نوع آن، بایستی با توجه به دکوراسیون مورد نظر انتخاب شود تا موجب زیبایی هر چه تمام تر دکوراسیون گردد. از نکات قابل توجه در نقاشی ساختمان ، روش مدرن آن است که می شود هر قسمت از ساختمان را متناسب با کاربری آن به صورت مختلف نقاشی کرد. نقاشی ساختمان از اقداماتی است که با سود بردن از آن می شود در فضای داخلی ساختمان ها تغییرات چشم گیری به وجود آورد. همچنین موجب زیباتر شدن دکوراسیون داخلی منزل می شود.

به منظور نقاشی ساختمان ، بایستی به تکنیک های مختلف آن، توجه نمود. به طور مثال به منظور نقاشی آشپزخانه منزل این امکان وجود دارد که از رنگ سبز بهره گرفت که باعث طراوت بخشیدن به آشپزخانه می گردد و انرژی مثبت آن با تمام وجود حس می شود. همچنین برای میز ناهار خوری می توان از رنگ قرمز که بسیار انرژی بخش است، برای نقاشی بهره گرفت. در روش های نقاشی ساختمان ، برای فضای هال نیز این امکان وجود دارد تا از رنگهای تیره بهره مند شد که از زیبایی خاصی برخوردار هستند. بهترین حالت برای نقاشی اتاق کودک این است که از چندین رنگ استفاده شود تا موجب شادی و نشاط در کودک گردد. نکته قابل توجه آن است که قبل از انتخاب رنگها برای نقاشی ساختمان بایستی به ابعاد فضای منزل و یا ساختمان نیز بسیار دقت شود.

انواع نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان به صورت های مختلف و رنگهای متنوعی انجام می شود. در ادامه به برخی از آنها می پردازیم:

نقاشی های ساختمان, نقاشی منزل و ساختمان, نقاشی در ساختمان | %d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2, painting-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروز

بلکا ؛ اجرای پوششی

بلکا یک نوع پوشش سلولزی می باشد که با بهره گیری از پنبه تولید شده است. اکنون در حرفه نقاشی ساختمان به دلیل اجرای سریع آن و هزینه آن نسبت انواع دیگر نقاشی ساختمان ، بسیار محبوب شده است. ساختار این محصول و همچنین قیمت مناسب آن موجب شده تا جایگزین بسیار مناسبی برای کاغذ دیواری و رنگ در نقاشی ساختمان به شمار آید. از مزایای بلکا می توان به عایق حرارت ورطوبت، قابل شستشو و ضد آب بودن، دوام و مقاومت بالا، قابلیت ترمیم آن اشاره نمود.

مولتی کالر ؛ نوع مدرن نقاشی ساختمان

مولتی کالر از رنگهای نسبتا جدیدی محسوب می شود که برای نقاشی سطوح مختلفی در ساختمان استفاده می شود. به سبب جلوه خاصی که مولتی کالر داراست، از آن می توان به میزان قابل توجهی در نقاشی ساختمان بهره گرفت. از مهم ترین مزیت های مولتی کالر این است که ایرادات کار را به بهترین حالت ممکن پوشش می دهد. نکته قابل توجه در مورد نقاشی مولتی کالر این است که در برابر گرد و غبار، دود و خاک از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. پس از نقاشی ، در زمان کوتاهی خشک خواهد شد که به همین جهت در مکان های پر رفت و آمد به کار برده می شود. مولتی کالر دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد. میتوان اشاره نمود که مولتی کالر از جمله رنگهای دکوراتیو در نقاشی ساختمان نیز می باشد.

پیش از ادامه مطلب، توضیحی در مورد ابزارهای مورد استفاده بیان می کنیم. از جمله ابزارآلات نقاشی ساختمان می توان به پیستوله، قلمو و غلتک اشاره نمود. در این میان، قلمو از کاربرد بالاتری برخوردار است. با توجه به محل مورد نظر برای نقاشی، می توان شماره، جنس، فرم و همچنین ضخامت مناسب از آن را تهیه کرد و استفاده کرد. به کارگیری قلمو برای نقاشی ساختمان مزایا و معایبی را به همراه دارد. برای استفاده از قلم مو به مهارت بالایی نیاز است.

نقاشی در ساختمان با رنگ روغن

هرگاه سخن از نقاشی ساختمان به میان می آید، نقاشی رنگ روغن به ذهن می رسد. رنگ روغنی به سه دسته مات، براق و نیمه مات تقسیم می شود که با توجه به سلیقه و شرایط ساختمان میتوان آن را مورد نظر را تهیه کرد. از مهم ترین معایب نقاشی رنگ روغن براق آن است که در صورت وجود ایراد در گچ کاری آن را نمایان می کند. مزیت دیگر آن در نقاشی، ماندگاری و دوام بسیار بالای آن است. از مزایای آن این است که به علت براق بودن موجب منعکس شدن نور می گردد و از این طریق ساختمان روشن تر می شود.

رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک از کاربردی ترین رنگها در نقاشی ساختمان محسوب می شود که از زمان های گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار می گرفته است. هرچند کار کردن با آن بسیار ساده و آسان می باشد، ولی به منظور استفاده از آن نیاز به مهارت و دقت بالایی خواهد بود؛ زیرا در صورتی که رنگ غلیظ باشد، اثر غلتک یا قلمو بر روی دیوار در اجرای نقاشی خواهد ماند. رنگ پلاستیک به منظور رقیق شدن نیازی به نفت نخواهد داشت و با استفاده از آب می توان آن را رقیق نمود. از مهم ترین کاربری های آن به منظور نقاشی سقف ساختمان ها می باشد؛ زیرا از پوشانندگی بسیار بالایی برخوردار است. از خصوصیات این رنگ برای نقاشی میتوان به مات بودن، دوام پایین، بی بو بودن، خشک شدن سریع و قابل شستشو بودن آن در کاربردهای مختلف اشاره نمو

نقاشی های ساختمان, نقاشی منزل و ساختمان, نقاشی در ساختمان | %d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2, painting-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروز
پتینه کاری بر روی سقف؛ طرح سنگ

پتینه کاری بر روی سطوح مختلف

از جمله رنگهای دکوراتیو، پتینه می باشد که دارای کاربرد فراوانی در نقاشی منزل و ساختمان ها دارند. پتینه کاری روی سطوح مختلف، زیبایی بسیار خاص و منحصر به فردی برخوردار می باشد. با به کارگیری از ابزار های مختلف می توان بافت بسیار خاصی با استفاده از رنگ متناسب با سلیقه تمام افراد ایجاد نمود. از مهم ترین مزیت های نقاشی پتینه آن است که این امکان را برای افراد فراهم می آورد تا آن طور که می خواهند بتوانند مکان مورد نظر خود را نقاشی نمایند. پتینه بر روی تمام سطوح مختلف قابل اجرا می باشد و از مقاومت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. حالت خاص پتینه نیز سبب شده تا دیرتر کثیف شود. البته پتینه کاری را نیز می توان در دسته نقاشی منزل دسته محسوب کرد. پس برای طرح دار کردن دیوار و یا سقف ساختمان و یا خانه خود می توانید از این نوع نقاشی استفاده کنید.

بنابراین بهترین نوع نقاشی منزل کدام است؟

همان طور که در این مطلب بیان شد، نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان انواع گوناگونی دارد. بنابراین امکان انتخاب برای شما متنوع است. شما می توانید با استفاده از رنگ روغنی و پلاستیک، منزل خود را نقاشی کنید. همچنین با بلکا که نوعی نقاشی به صورت پوششی برای منزل و ساختمان و نیز مولتی کالر، جلوه خاصی برای منزل خود به ارمغان آورید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا