بلاگ دکوراسیون و بازسازیییدکوراسیون دکوروز

سنگ آنتیک

سنگ آنتیک دکوروز، ارائه کننده انواع خدمات نصب و اجرای سنگ آنتیک با قیمت و کیفیت مناسب است. برای بازدید و مشاوره رایگان برای انتخاب و اجرا سنگ آنتیک و مشاهده نمونه کارهای سنگ آنتیک های اجرا شده با ما تماس بگیرید.

سنگ آنتیک ، نصب و اجرا

خدمات سنگ آنتیک دکوروز شامل سنگ آنتیک تزیینی، سنگ آنتیک مصنوعی، سنگ آنتیک دکوراتیو است. برای راهنمایی در مورد خرید و نصب سنگ آنتیک می توانیم پاسخگوی شما باشیم.

انواع مدل سنگ آنتیک دکوراتیو

سنگ آنتیک طرفداران خاص خود را در دکوراسیون منزل دارد. کاربرد سنگ آنتیک در داخل و بیرون منزل است. اجرای سنگ آنتیک زیبایی خاصی را به منزل می دهد.

سنگ مصنوعی آنتیک, سنگ دکوراتیو آنتیک | %d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2, decoration-and-rebuilding-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروز

اگر بخواهیم چند نمونه سنگ از سنگ آنتیک را نام ببریم، می توانیم به سنگ تراورتن اشاره کنیم. از ویژگی های این نوع سنگ می توان به فاکتور فیزیکی و مکانیکی آن اشاره کرد که در مکان های مختلف قابلیت اجرا دارد. سنگ آنتیک در فضاهای بیرونی منزل نیز برای زیباسازی دکوراسیون کاربرد دارد.

سنگ های آنتیک علاوه بر اینکه نمای متفاوتی دارند، دارای تنوع در رنگ و مدل سنگ بوده و امکان این وجود دارد که با چینش مختلفی سنگ های آنتیک روی دیوار نصب شوند. به راحتی می توان آنها را نصب کنید و با وجود اینکه قیمت مناسبی دارند، بسیار شیک و مقاوم هستند. از این رو سنگ ها آنتیک به دلیل قابلیت های خاصی که دارند، قابل نصب بر روی هر دیواری هستند. جالب این است که سنگ های آنتیک را می توان بر روی نماهای کهنه و قدیمی هم اجرا نمود و اصلا نیاز به تخریب نمای قبلی وجود ندارد.

این نوع سنگ دکوراتیو آنتیک نسبت به سنگ های معمولی دارای کمترین پرتی هستند و این مسئله باعث می شود تا از لحاظ هزینه مقرون به صرفه باشند. سنگ تزیینی آنتیک در مقابل سایش مقاوم بوده و حتی در برابر یخ زدگی و آتش مصونیت دارند. موارد ذکر شده از مزایای سنگ های آنتیک بودند. اما در ادامه به برخی از معایب سنگ های آنتیک می پردازیم.

اما قبل از بررسی سنگ های آنتیک ، به معنای واژه آن می پردازیم. همان طور که از اسم سنگ و آنتیک مشخص است، این نوع دکوراتیو از سنگ است، اما آنتیک آن چیست؟ شاید بتوان گفت که کلمه آنتیک  در کلمه سنگ های آنتیک به خاطر طرح قدیمی که نما می دهد، باشد اما در هر حال کلمه آنتیک با سنگ همراه شده است و با هم استفاده می شود. اما اگر بخواهیم تعریفی از سنگ های آنتیک داشته باشیم چه باید بگوییم، سنگ دکوراتیو آنتیک ، از قطعه سنگ های خرده شده و یا شکسته هستند که آنها را در کنار هم با ملات هایی بهم می چسباند و در نهایت سنگ ها آنتیک شکل می گیرد.

منبع: bestwall

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا