بلاگ دکور کفدکور کف

مزایا و معایب پارکت لمینت – عمر و ویژگی های پارکت لمینت در دکوراسیون منزل

پارکت لمینت مناسب با دکوراسیون داخلی خانه شما

لمینت ها، نسل جدید کفپوش های ساختمانی هستند که نسبت به پارکت چوبی دوام بیشتری دارند، به راحتی و بدون نیاز به چسب روی زمین نصب می شوند و برای محیط های اداری و خانه های مسکونی قابل استفاده هستند.در اصطلاح به آن پارکت لمینت هم گفته می شود.

عمر پارکت لمینت چقدر است؟

پارکت لمینت ها کفپوش هایی هستند که نمای ظاهری آنها از طرح های چوبی کپی برداری شده است. شاید تصور کنید که از الوارهای واقعی اند ،اما کمی که دقت می کنید به مصنوعی بودن آنها پی می برید. در واقع پارکت لمینت ها از چند لایه چوب متراکم و به هم فشرده «اچ دی اف» ساخته شده اند و سطح خارجی آنها روکشی دارد که مشابه طرح های چوب طبیعی است. این دسته از کفپوش ها در گروه کفپوش های مدرن قرار دارند. بنابراین اگر قصد دارید برای خانه تان از دکوراسیون مدرن استفاده کنید پارکت لمینت برای شما بسیار مناسب است.
ویژگی پارکت لمینت, مزایای لمینت, مزایای پارکت لمینت, کفپوش, عمر پارکت لمینت, پارکت لمینت, پارکت‌ چوبی, اچ دی اف | floor-decor, floor-decor-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروز

مزایا و معایب لمینت (پارکت لمینت)

در این قسمت قصد داریم شما را با مزایای پارکت لمینت آشنا کنیم تا بتوانید قبل از خرید انتخاب بهتری را داشته باشید.
از مزایای این پارکت- لمینت های مدرن، مقاومت بالای آنها در برابر عوامل خارجی می باشد.
پارکت- لمینت ها از مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی برخوردار هستند.
پارکت- لمینت ها در برابر اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم هستند. بنابراین اگر بخشی از فضای خانه شما در معرض نور خورشید است این نوع پارکت لمینت، انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.
ویژگی پارکت لمینت, مزایای لمینت, مزایای پارکت لمینت, کفپوش, عمر پارکت لمینت, پارکت لمینت, پارکت‌ چوبی, اچ دی اف | floor-decor, floor-decor-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروز
از مزایای دیگر پارکت لمینت ها، قابلیت انتقال و جابه جایی آنها می باشد. برخلاف برخی پارکت لمینت ها که اگر قسمتی از آنها خراب شود باید کل کفپوش را تعویض کرد، این نوع پارکت لمینت این قابلیت را دارد که قطعه جدید را جایگزین همان قطعه خراب کرد.
از نظر ظاهری هم پارکت -لمینت ها کاملا شبیه پارکت های چوبی هستند.
برای آگاهی از شرایط ضمانت محصولات پارکت لمینت با کارشناسان ما در دکوروز در تماس باشید و یا سایر مقالات را همراهی کنید .
منبع: tirazheharmony.com

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا