بلاگ دکور کفدکور کف

دیوارپوش آلمینیومی در دکوراسیون داخلی منزل (آشپزخانه – فضای لابی – فضای داخلی(

جلوه زیبا در دکوراسیون داخلی با دیوارپوش آلومینیومی

دیوار پوش: دیوار ها یکی از اجزای داخلی خانه هستند که قابلیت زیادی برای ایجاد تغییر و تحول در دکوراسیون منزل دارند، چهره دیوار ها را می توان به وسیله دیوار پوش های زیبا و متنوع دگرگون کرد هم چنین علاقه وافر خانم های خانه دار به تزئین دیوار ها باعث به وجود آمدن انواع مختلف دیوار پوش ها شده است. قبلا هم در مطلب دیوارپوش هایی که فضای شما را دگرگون خواهند کرد نمونه هایی از دیوار پوش های زیبا را به شما معرفی کرده، اما در این مطلب می خواهد نوع جدیدی از این دیوار پوش ها را به شما معرفی کند.
دیوارپوش آلمینیومی, دیوارپوش آشپزخانه, انواع دیوارپوش | floor-decor, floor-decor-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروز
یکی از محصولاتی که این روزها با استقبال زیادی مواجه شده است قطعات دکوراتیو ، آلومینیومی می باشد. این محصول با توجه به تازگی در بازار ایران ، زیبایی در طرح ، تنوع ، رنگهای جذاب و نصب آسان و سریع بدون نیاز به زیر سازی بسیار زودتر از آنچه گمان می رفت جای خود را به بعنوان محصولی دکوراتیو و شاخص در میان محصولات ساختمانی باز کرد . این پوشش های آلمینیومی خالق فضاهایی بسیار مجلل و منحصر به فرد می باشند که مجموعه ای از قطعات کوچک آلومینیوم کامپوزیت به ضخامت ۴mmبا طرح و رنگهای بسیار متنوع ، تک رنگ یا ترکیبی و طرح دار با کیفیت بالا می باشند . مجموعه این قطعات که به اندازه های ۱۰×۱۰mm – 15×15mm – 25×25mm-50×50mm و البته به سایر ابعاد و اشکال تولید می شود . این تایل ها دارای چسب دو طرفه بسیار قوی در پشت تایل بوده ، لذا به آسانی و سرعت می توان آنها را به روی کلیه سطوح قائم و افقی چسباند این محصول بسیار مورد توجه معماران برجسته و طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است.
دیوارپوش آلمینیومی, دیوارپوش آشپزخانه, انواع دیوارپوش | floor-decor, floor-decor-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروزعکس بالا نمونه ای زیبا از این دیوار پوش های آلومینیومی را نشان می دهد. این نوع دیوار پوش ها را می توان در همه فضاهای داخلی استفاده کرد و به وسیله آن ها حس و حالی تازه را به فضاهایی نظیر آشپزخانه القا کرد. همان طور که می بینید دکوراسیون داخلی این آشپزخانه زیبا و مدرن به وسیله این دیوارپوش های آلومینیومی دست خوش تغییرات زیبای شده است. برای آشنایی بیشتر با انواع دیوارپوش های خلاقانه می توانید سری به مطلب دیوارهایی که در دکوراسیون منزل شما یکه تازی می کنند بزنید.
دیوارپوش آلمینیومی, دیوارپوش آشپزخانه, انواع دیوارپوش | floor-decor, floor-decor-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروزاین هم نمونه دیگری از طراحی دکوراسیون آشپزخانه به وسیله این دیوار پوش های زیبای آلومینیومی. در طراحی دکوراسیون این آشپزخانه بر خلاف آشپزخانه قبلی از رنگ روشن برای این دیوار پوش ها استفاده شده است که جلوه ای خاص و زیبا به فضا بخشیده است وباعث شده است تا فضای آشپزخانه زیبا تر و پرنورتر به نظر بیاید.
دیوارپوش آلمینیومی, دیوارپوش آشپزخانه, انواع دیوارپوش | floor-decor, floor-decor-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروزاگر می خواهید فضای لابی و ورودی جذاب تری داشته باشید می توانید از این دیوارپوش های آلومینیومی استفاده کنید. فقط کافی است تا نگاهی به عکس بالا بیاندازید تا قدرت زیبایی بخشی این دیوارپوش های آلومینیومی را متوجه شوید.
دیوارپوش آلمینیومی, دیوارپوش آشپزخانه, انواع دیوارپوش | floor-decor, floor-decor-blog | دکوراسیون ساختمان دکوروزبرای استفاده از این دیوارپوش ها هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما در هر فضایی که بخواهید می توانید از این دیوارپوش های زیبا و منحصر به فرد استفاده کنید، به طورمثال در عکس بالا فضای داخلی یک آسانسور را مشاهده می کنید که به وسیله این دیوارپوش های آلومینیومی تزئین شده است و زیبایی و جذابیت آن دو چندان شده است.
منبع: chidaneh.ir

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا