رنگ نما

سیمان رنگی ؛ اجرای سیمان رنگی دیوار و نما | قیمت و فروش سیمان رنگی

سیمان رنگی ؛ اجرای سیمان رنگی برای دیوار ، نما و استخر | اجرای سیمان رنگی ساختمان با ارائه قیمت سیمان رنگی دیوار ، کف سازی| رنگ نمای ساختمان و سیمان کاری رنگی با انواع طرح و فروش سیمان رنگی

لوگوی دکوراسیون ساختمان تهران - جانانی

کنیتکس نمای ساختمان و دیوار | سیمان رنگی

اجرای کنتکس نما، کنیتکس دیوار و حیاط با قیمت مناسب | انواع نمونه کار و عکس کنیتکس نما ساختمان | کنیتکس رنگی

دکوراسیون جانانی

09121498760
 • دربارۀ ما
 • نمونه‌کار و قیمت

مدیریت: آقای جانانی

تلفن همراه:

تلفن ثابت:

 • تخصص من
 • شهرهای زیرپوشش

اجرا نصب فروش عرضه و پخش تولیدکننده

در خدمات:

کناف سقف کاذب آسمان مجازی سقف کشسان کاغذ دیواری دیوارپوش پوستر دیواری پارکت لمینت کفپوش نقاشی ساختمان کاهگل بازسازی ساختمان

گروه دکوراسیون جانانی آماده ارائه انواع خدمات دکوراسیون ساختمان در سراسر کشور است .
خدمات شامل کاغذ دیواری پارکت لمینت و کاهگل و انواع دکوراسیون داخلی منزل
برای اطلاع از آخرین محصولات و مشاوره تماس بگیرید

ارائه کلیه خدمات و محصولات در

سراسر استان تهران شهر تهران استان البرز کرج ارسال محصولات به سراسر کشور

ارتباط با ما از طریق:

برای اطلاع از آخرین قیمت خدمات و محصولات
از راه های زیر با ما در ارتباط باشید

قیمت سیمان رنگی, فروش سیمان رنگی, سیمان کاری, سیمان رنگی نما, سیمان رنگی دیوار, سیمان رنگی, رنگ نمای ساختمان, اجرای سیمان رنگی | facade-paint | دکوراسیون ساختمان دکوروز

اجرای سیمان رنگی نما ، دیوار و انواع رنگ نمای ساختمان و کنیتکس
انواع سیمانکاری دیوار ، نما و کف سازی با سیمان رنگی (فروش ، اجرا )

سیمان رنگی ؛ دیوار ، کف و نما

سیمان رنگی دکوروز به سیمان کاری و اجرای سیمان رنگی ( رنگ نما و سیمان کاری دیوار ، سیمان رنگی استخر و کف) و نیز اجرای رنگ کنیتکس در سراسر کشور می پردازد. گروه سیمانکاری رنگی با چند سال تجربه کاری و نیز با بهره از نقاشان ساختمانی، آماده ارائه خدمات رنگ نمای ساختمان، نقاشی ساختمان با انواع رنگ های ساختمانی و نیز سیمان رنگی و کنیتکس است.

سیمان رنگی نمای ساختمان و سیمان رنگی استخر یکی از موارد پرکاربرد استفاده از این محصول در رنگ نمای ساختمان است. دلیل آن به علت ضد آب بودن آن در شرایط مختلف آب و هوایی است. همچنین سیمان رنگی کف و دیوار از دیگر موارد استفاده از آن است.

اجرای سیمان رنگی در شهر و محل شما در اسرع وقت و با قیمت مناسب انجام خواهد شد. سیمان کاران ما در دکوروز، مجری انواع خدمات رنگ نما ، سیمان کاری نمای ساختمان، سیمان دیوار و سقف با برندهای معتبر با استفاده از روش های روز اقدام به سیمان کاری می کنند. قیمت سیمان رنگی و سیمان کاری بعد از بازدید از محل داده می شود.

اجرا و فروش سیمان رنگی نمای ساختمان (ضد آب و قابل شستشو)
فروش سیمان رنگی نانو و کنیتکس رنگی ، انواع سیمان ضد آب و اکریلیک

قیمت سیمان رنگی, فروش سیمان رنگی, سیمان کاری, سیمان رنگی نما, سیمان رنگی دیوار, سیمان رنگی, رنگ نمای ساختمان, اجرای سیمان رنگی | facade-paint | دکوراسیون ساختمان دکوروز

اجرای رنگ نما با سیمان رنگی

گروه ساختمانی رنگ نمای دکوروز، در اجرای سیمان رنگی نمای ساختمان و یا رنگ نما ، رنگ کنیتکس علاوه بر ارائه خدمات جزئی و خرده کاری؛ به صورت عمده (کلی) و پروژه ای با پروژه داران انبوه ساز نیز همکاری می کند. در زمینه اجرای سیمان رنگی و نیز فروش آن آماده خدمت به انبوه سازان است. سیمان رنگی دکوروز آماده همکاری برای سیمان کاری ادارات و ارگان های دولتی و خصوصی، سازمان های تجاری (رنگ نما ساختمان ، دیوار و کف سازی) ، کارخانجات ، منازل مسکونی ، حیاط و نمای ویلا با سیمان کاری رنگی ، سیمان رنگی برای دیوار مدارس و مهد کودک ؛ مساجد و دانشگاه ها است.

لازم به ذکر است که طرح های مختلفی در اجرای سیمان رنگی استفاده می شود که می توان به نمای سیمان رنگی طرح سنگ اشاره کرد که برای ویلا و نمای ساختمان استفاده می شود.

گروه نقاشی ساختمان دکوروز، مجری انواع خدمات نقاشی رنگ روغنی و پلاستیک ، بلکا ، مولتی کالر ، اکریلیک (بی بو) ، کنیتکس ، پتینه کاری و غیره است. برای آگاهی از قیمت سیمان رنگی و رنگ نمای ساختمان (اجرا و فروش) و نیز هزینه و اجرت نقاش ساختمان،‌ انجام کامل سیمان کاری نمای ساختمان، دیوار ، کف سازی و سقف ساختمان برای منزل خود و یا دفاتر اداری و تجاری با ما در تماس باشید

Colored Cement

اجرای سیمان رنگی ساختمان (سیمان کاری نمای ساختمان ، دیوار و و کف)
اجرا رنگ نمای ساختمان و سیمان رنگی استخر و نمای ویلا در شهر شما

فروش سیمان رنگی و کنیتکس مستقیم از کارخانه با ضمانت
ارسال ، فروش و اجرای سیمان رنگی در سراسر کشور

قیمت سیمان رنگی

اگر می خواهید نمای ساختمان و دیوار خود را با رنگ های سیمان رنگی نقاشی کنید و در این زمینه تخصص و اطلاعات کافی ندارید ، کافیست با شرکت های خدماتی دکوروز در این راستا تماس بگیرید و امور سیمان رنگی و یا رنگ نمای ساختمان خود را به آنها بسپارید.

برای اطلاع از آخرین قیمت سیمان رنگی و رنگ نمای ساختمان و یا قیمت اجرای سیمان رنگی نما و دیوار و نیز مشاهده انواع نمونه کارهای اجرا شده از سیمان رنگی و مشاوره و راهنمایی در زمینه سیمان کاری رنگی برای دیوار و نما با ما در ارتباط باشید. حتما قبل از قرارداد، بر روی قیمت سیمان رنگی و نیز رنگی انتخابی و اجرای آن به توافق برسید. گروه رنگ نمای دکوروز به اجرای سیمان رنگی برای دیوار حیاط ، ویلا و باغ و نمای ساختمان های مختلف اقدام می کند.

اجرای سیمان رنگی همراه با نقاشی دیواری

قیمت سیمان رنگی, فروش سیمان رنگی, سیمان کاری, سیمان رنگی نما, سیمان رنگی دیوار, سیمان رنگی, رنگ نمای ساختمان, اجرای سیمان رنگی | facade-paint | دکوراسیون ساختمان دکوروز

فروش سیمان رنگی

سیمان رنگی دکوروز، علاوه به اجرای سیمان رنگی برای نما و دیوار به فروش انواع سیمان رنگی و کنیتکس رنگی نیز می پردازد. شما برای اطلاع از آخرین قیمت سیمان رنگی و قیمت اجرای سیمان رنگی استخر ، و سیمان کاری رنگی کف و دیوار و نمای ساختمان با کارشناسان ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که سیمان رنگی قابلیت شستشو دارد و ضد آب است که می تواند برای استخر، کف ، نما ساختمان و دیوارهای داخلی ساختمان به کار گرفته شود.

شما می توانید از این ملات رنگی برای دیوار، نما و غیره استفاده کنید. همانگونه که گفته شد، استفاده از رنگ نما یا سیمان رنگی مقرون به صرفه است. اما هنگامی از مزایای آنها بهره مند می شوید و برای شما مقرون به صرفه خواهد بود که از سیمان رنگی متشکل از مواد درجه یک استفاده کنید.

اجرای سیمان رنگی  با ۱۰ سال گارانتی

فروش عمده سیمان رنگی (از کارخانه)

سیمان رنگی از کجا بخریم؟

برای خرید و اجرای سیمان رنگی باید با شرکت ها و نمایندگی های معتبردر تماس بوده و از آنها مشاوره دریافت نمایید. برای استعلام قیمت سیمان رنگی می توانید با ما و همکاران ما در تماس بوده و همچنین برای دریافت بهترین مصالح و ملات از ما مشاوره دریافت نمایید.

سیمان رنگی دکوروز علاوه بر اجرای سیمان رنگی نما و روی دیوار، محصولات سیمان رنگی را در رنگ های مختلف در سراسر کشور به فروش می رساند. برای خرید سیمان رنگی در شهر خود کافیست با کارشناسان و فروشندگان ما در ارتباط باشید تا محصولات خود را مستقیم و از کارخانه دریافت کنید. همچنین ارسال سیمان رنگی به سراسر کشور (در صورت سفارش عمده) رایگان است.

نمونه کار اجرای سیمان رنگی نما ، دیوار و سقف ساختمان (شیروانی و ویلا)
اجرای رنگ نما ، نقاشی رنگ کنیتکس

سیمان رنگی در نمای ساختمان

امروزه سیمان رنگی و زینتی در ساختمان ها مورد استقبال قرار گرفته است. به همین دلیل سبب تولید سیمان های رنگی و ارائه آن در بازار شده است. سیمان رنگی علاوه بر داشتن تنوع در رنگ های مختلف (آبی ، سفید ، قرمز ، زرد و رنگ های تیره و روشن و نیز رنگ های سرد و گرم) دارای مقاومت و پایداری مورد نیاز برای اجرا در نمای ساختمان است. هم چنین سیمان رنگی قابلیت شستشو دارد و ضد آب است و در برابر نور آفتاب و نیز بارش باران مقاوم است.

همانطور که گفته شد سیمان رنگی در صنعت ساختمان و نیز رنگ آمیزی نمای ساختمان مورد توجه بسیاری قرار گرفت. سیمان رنگی را می توان جایگزینی برای رنگ های قدیمی ساختمان دانست. همچنین از سیمان رنگی می توان به جای کفپوش های داخلی و خارجی ساختمان استفاده کرد ک زیبا و با دوام است. از دیگر مزیت های آن می توان به قیمت ارزان سیمان رنگی اشاره کرد. برای رنگ نمای ساختمان معمولا از رنگ سفید سیمان رنگی استفاده می شود. لازم به ذکر است که رنگ سیمان استفاده شده در سیمان رنگی مخلوطی از سیمان های متنوع و پایه پودری است.

رنگ های سیمان رنگی

رنگ های اصلی در تولید سیمان رنگی شامل: سفید، زرد، سبز، آبی، قرمز، قهوه ای، نارنجی و مشکی هستند. هریک از این رنگ ها به غیر از رنگ سفید، دارای 7 طیف رنگ مختلف هستند و درمجموع می توان با استفاده از آنها، 56 رنگ را تولید نمود. 

علاوه براین، برخی شرکت ها با بررسی نیاز مشتری و ویژگی های محل موردنظر، رنگ های سفارشی و متناسب با این نیازها را تولید کرده و ارائه می نمایند.

سیمان رنگی ؛ اجرا و فروش سیمان در رنگ های متنوع

برای خرید و یا اجرای سیمان رنگی، انتخاب رنگ سیمان با شماست. اما مشتری گرامی پیشنهاد ما برای خرید و سیمان کاری و اجرای سیمان رنگی ؛ همان رنگی طوسی روشن (سفید) و یا رنگ طبیعی سیمان است که جلوه خاصی به دکوراسیون و معماری سنتی شما می دهد. با این حال شما می توانید برای طراحی سنتی و دکوراسیون داخلی و نمای خارجی خود از نمونه رنگ های مختلف کنیتکس استفاده کنید.

لطفا قبل از انجام کار شما ، چند نمونه عکس از رنگ منتخب خود برای مجری و پیمانکار سیمان رنگی دکوروز ارسال کنید . همچنین قبل از سیمان کاری از پیمانکاران ما بخواهید به اندازه حدودا نیم متر مربع نمونه سیمان رنگی با رنگ انتخابی شما زده شود؛ تا از انتخاب رنگ سیمان و نیز کیفیت سیمان رنگی (از لحاظ دانه ریز ، دانه متوسط و یا دانه درشت بودن سیمان ) اطمینان پیدا کنید. برای دوام بیشتر نمای سیمان رنگی مناسب است از پرایمر نانو (چسب نانو کننده سیمان رنگی) استفاده نمایید تا مدت ماندگاری آن بالا رود.

 رنگ های سیمان رنگی غیر از رنگ پرطرفدار طوسی و سفید که انتخاب هوشمندانه و مناسبی برای سیمانکاری است، شما می توانید از رنگبندی های متفاوت دیگری در اجرای سیمان رنگی نمای ساختمان و دیوار خود بهره ببرید.

سیمان رنگی استخوانی

سیمان رنگی زرشکی

سیمان رنگی لیمویی

سیمان رنگی طوسی

سیمان رنگی مغزپسته‌

سیمان رنگی قهوه ای

سیمان رنگی سفید

سیمان رنگی صورتی

سیمان رنگی کرم

سیمان رنگی زیتونی

سیمان رنگی بادمجانی

سیمان رنگی طلایی

سیمان رنگی فیروزه ای

سیمان رنگی بژ

سیمان رنگی گلبهی

سیمان رنگی یشمی

سیمان رنگی نارنجی

سیمان رنگی نیلی

سیمان رنگی قرمز

سیمان رنگی سبز

سیمان رنگی نخودی

سیمان رنگی زرد

سیمان رنگی خردلی

سیمان رنگی آبی

در ادامه به برخی از نمونه رنگهای سیمان رنگی و البته پرطرفدار اشاره خواهیم کرد، البته انتخاب رنگ سیمان رنگی کاملا به انتخاب شما خواهد بود.

نمونه رنگ های سیمان رنگی برای اجرای و فروش

شما می توانید برای دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان خود از طراحی های مختلف سنتی نیز بهره ببرید. با سیمان کاری رنگی با استفاده از از طبیعت یا تصاویر سنتی ، نماهای آجری و خشتی، دکوراسیون شما جلوه مناسبی پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید که اجرای سیمان رنگی و نقاشی منظره کم هزینه خواهد بود و می توانید در سالیان بعد نسبت به تغییر آن به آسانی اقدام نمایید.

سیمان رنگی علاوه بر سفره خانه، خانه های قدیمی و رستورانها ، هتلها و سایر مراکز تفریحی می تواند در حیاط خانه، باغ، ویلا و در منازل و حتی راه پله و پارکینگ خانه های شهری استفاده شود. همچنین سیمانکاری رنگی در سطح شهر برای تزئین نماهای دیوارهای بزرگ یا پله ها ، پارکها و یا مراکز تفریحی، جلوه خاص و منظره زیبایی به شهر یا فضای شما خواهد داد.

تصاویر زینتی از رنگ نمای ساختمان (سیمان رنگی و کنیتکس)

سیمان رنگی ؛ در چه مکان های کاربرد دارد؟

از سیمان رنگی در فضاهای مختلف ساختمان استفاده می شود. از جمله می توان به نمای بیرونی و حتی داخلی ساختمان اشاره کرد. همچنین از سیمان رنگی به عنوان کفپوش نیز استفاده می شود. سیمان رنگی در نمای ساختمان ها ، نقاشی و علائم کف خیابان ها، کفسازی بیرونی و داخلی ساختمان ها، زیباسازی و محوطه سازی محوطه پارک ها ، بوستان ها و ساختمان اجرا می شود.

همچنین سیمان رنگی برای رنگ آمیزی سکوها و سرویس های بهداشتی و یا کفپوش پیاده رو ها و پارک ها کاربرد دارد. سیمان رنگی به علت خاصیتی که در انسداد و بستن منافذ در بتن دارد سبب جلوگیری از خوردگی سطوح می شود.

قیمت سیمان رنگی, فروش سیمان رنگی, سیمان کاری, سیمان رنگی نما, سیمان رنگی دیوار, سیمان رنگی, رنگ نمای ساختمان, اجرای سیمان رنگی | facade-paint | دکوراسیون ساختمان دکوروز

ملات رنگی آماده

نوعی ملات رنگی بصورت آماده عرضه می شود. این ملات اندودکاری بر پایه سیمان بوده و برای نماهای داخلی و خارجی کاربرد دارد. ملات رنگی آماده نیاز به هیچ افزودنی دیگری به غیر از آب نخواهد داشت.

ملات رنگی متشکل از مواد پرکننده، سیمان رنگی و سایر افزودنی های مجاز است. این ملات، با دارا بودن مواد پرکننده و افزونه های ویژه سبب ایجاد یک نواختی، دوام رنگی، پیشگیری از شوره شده و چسبندگی فوق العاده ای به لایه های زیرین می بخشد.

ملات رنگی آماده مانند دیوار رنگ های سیمانی نیازی به پاشش آب در چند نوبت ندارد تا سختی خود را به دست آورد. ملات رنگی ضد آب برای آب و هوا و اقلیم مرطوب مناسب است و به صورت تک جزیی در رنگ های متنوع عرضه می شود. البته عملیات کیورینگ یا عمل آوری ملات رنگی نیز مانند هر کار سیمانی دیگری برای سیمان رنگی استفاده می شود. پس از اجرای سیمان رنگی می توان با کیورینگ چند نوبت آبدهی کرد تا به مقاومت نهایی برسد.

از ملات رنگی آماده به عنوان پوشش و دیوارپوش نهایی برای دیوارهای محوطه پارک ها، بوستان ها ، ساختمان و مراکز اداری و تجاری و حتی کارخانه ها استفاده می شود. هم چنین در دیوار و سقف پارکینگ ها و نیز پل ها و سازه های بتنی در شهر استفاده می شود. از ملات رنگی آماده در محیط هایی که مرطوب هستند و آب در ارتباط هستند ماننده استخر ها و نیز مجموعه های ورزشی در دیوار ها و سقف های آن ها استفاده می شود.

سیمان رنگی یا ملات رنگی سیمان

بطورکلی، سیمان در ایران به رنگ های سفید و طوسی تولید می شود. برای تولید سیمان رنگی از ترکیب این نوع سیمان های سفید و رنگ های معدنی فاقد اثرات شیمیایی استفاده می شود. البته می توان سیمان های به رنگ قهوه ای، قرمز و سیاه را به کمک سیمان پرتلند معمولی نیز تولید کرد.

رنگی که در سیمان های رنگی استفاده می شود معمولا در مقابل شرایط جوی یا نور پایداری دارد. همچنین به دلیل نیازهای جدید در صنعت ساختمان و میل به ایجاد تنوع بیشتر در طرح ها و نماهای ساختمانی، امروز سیمان یا ملات رنگی کاربردهای بیشتری یافته است. بنابراین، سیمان های رنگی با مقاومت استاندارد درمقابل آفتاب و سایش حاصل از آب، از لحاظ کاربرد دارای توجیه بیشتری هستند. در ادامه ی این مقاله، ویژگی ها و کاربردهای ملات سیمان رنگی را بررسی می کنیم.

نوعی ملات رنگی بصورت آماده عرضه می شود. این ملات اندودکاری بر پایه سیمان بوده و برای نماهای داخلی و خارجی کاربرد دارد. این ملات نیاز به هیچ افزودنی دیگری به غیر از آب نخواهد داشت.

این ملات رنگی متشکل از مواد پرکننده، سیمان رنگی و سایر افزودنی های مجاز است. این ملات، با دارا بودن مواد پرکننده و افزونه های ویژه سبب ایجاد یک نواختی، دوام رنگی، پیشگیری از شوره شده و چسبندگی فوق العاده ای به لایه های زیرین می بخشد.

تنوع رنگی سیمان رنگی

معمولا سیمان رنگی به رنگ های طوسی و یا سفید در کشور ایران تولید می شود. برای تولید سایر رنگ های سیمان رنگی از مواد رنگی معدنی را به آن سیمان سفید اضافه می کنند. انواع ملات رنگی سیمان در رنگ های اصلی : سفید، قرمز ، قهوه ای ، آبی ، زرد ، مشکی ، نارنجی و سبز می باشد. که هر کدام از رنگ های ذکر شده دارای طیف های رنگی است که می توان رنگ های مختلفی از آن تولید نمود.

گروه سیمان رنگی دکوروز این امکان را به شما می دهد که بنا به درخواست مشتری ، رنگ دلخواه مشتری را تولید و ارائه نماید. برای سفارش رنگ دلخواه می توانید رنگ مورد خود را ارسال نمایید.

قیمت سیمان رنگی, فروش سیمان رنگی, سیمان کاری, سیمان رنگی نما, سیمان رنگی دیوار, سیمان رنگی, رنگ نمای ساختمان, اجرای سیمان رنگی | facade-paint | دکوراسیون ساختمان دکوروز

سیمان رنگی چیست؟ و چرا سیمان رنگی؟

یکی از مصالحی که امروزه در نمای ساختمان ها بکار می رود، سیمان رنگی است. سیمان رنگی برای نمای ساختمان ها و طرح های تزئینی کاربرد دارد. این سیمان از ترکیب رنگ های معدنی شیمیایی بی اثر به سیممان سفید حاصل می شود. در ادامه، با جزئیات بیشتری در این مورد آشنا می شوید.

ترکیبات تشکیل دهنده سیمان رنگی

برطبق استاندارد، رنگ دانه های موجود در سیمان رنگی به منظور تولید ملات رنگی فلزات رنگی بکار رفته اند. خصوصیات سیمان های رنگی توسط این استاندارد مشخص می شوند.

در اغلب موارد، به منظور ایجاد رنگ های موردنظر، رنگدانه های متعددی با یکدیگر ترکیب می شوند. مطابق با استانداردها، معمولا به میران 5 تا 10 درصد وزن سیمان، رنگدانه به سیمان سفید اضافه می شود. استفاده از رنگ دانه های کربنی به منظور بدست آوردن رنگ های تیره، غیرمجاز است. 

هر رنگ با یکی از مواد رنگی متداول بدست می آید. مثلا برای رنگ های زرد، قرمز، سیاه و قهوه ای از اکسید آهن استفاده می شود. رنگ سبز از اکسید و هیدروکسید کرم حاصل می شود. برای رنگ های آبی، از آبیس کبالت و برای رنگ سورمه ای از اولترامارین استفاده می شود. برای رنگ زرد از گل اخرا و رنگ سیاه از دوده و رنگ قهوه ای از کهربای خام و سوخته برای رنگ قهوه ای استفاده می شود. همچنین به منظور تولید رنگ سفید، از اکسید تیتانیوم استفاده می شود.

سیمان رنگی ؛ ویژگی و مزایای اجرای آن

 • ملات سیمان رنگی، چسبندگی بسیارزیادی به سطوح زیرین دارد و قابل اجرا برای انواع سطوح سیمانی و بتنی است.
 • درمقابل رطوبت و نور خورشید، از ثبات مناسبی برخوردار است و ترک نمی خورد و پوسته پوسته نمی شود.
 • سازگاری کاملی با محیط زیست دارد.
 • تنوع رنگی بسیارزیادی دارد.
 • دارای دو نوع سیمان پایه سیاه و سفید است.
 • ضخامت آن اندک اما مقاومت آن بالاتر از سیمان های معمولی است و یک سطح صاف و یکدست و بدون درز را به ارمغان می آورد.
 • به کمک این ملات، می توان سطوح را با تراز یک میلیمتر ترازبندی کرد.
 • قیمت مقرون به صرفه ای دارد.
 • در مدت زمان کوتاهی اجرا می شود و با ضخامت 1 الی 4 میلیمتر درطول یک مرحله قابل اجرا است. 
 • پس از پایان یافتن دوره کیورینگ، نمای ساختمان دارای خاصیت آب گریزی و غبارگریزی می شود.

به طور خلاصه می توان گفت که سیمان رنگی دارای چسبندگی بالا به سطح های زیرین خود را دارد. همچنین در مقابل رطوبت ، سایش در اثر باران و برق و نیز نور آفتاب مقاوم است. از عواملی که باعث شده که سیمان رنگی مورد توجه قرار بگیرد ، قیمت سیمان رنگی است که مناسب بوده که جایگزین سنگ کاری نمای ساختمان و نیز کفپوش های داخلی و خارجی ساختمان است. خاصیت ضد آب بودن و آب گریز بودن آن در شستشو نمای ساختمان از دیگر عوامل است.

نمایش بیشتر
لوگوی دکوراسیون ساختمان تهران - جانانی

کنیتکس نمای ساختمان و دیوار | سیمان رنگی

اجرای کنتکس نما، کنیتکس دیوار و حیاط با قیمت مناسب | انواع نمونه کار و عکس کنیتکس نما ساختمان | کنیتکس رنگی

دکوراسیون جانانی

09121498760
 • دربارۀ ما
 • نمونه‌کار و قیمت

مدیریت: آقای جانانی

تلفن همراه:

تلفن ثابت:

 • تخصص من
 • شهرهای زیرپوشش

اجرا نصب فروش عرضه و پخش تولیدکننده

در خدمات:

کناف سقف کاذب آسمان مجازی سقف کشسان کاغذ دیواری دیوارپوش پوستر دیواری پارکت لمینت کفپوش نقاشی ساختمان کاهگل بازسازی ساختمان

گروه دکوراسیون جانانی آماده ارائه انواع خدمات دکوراسیون ساختمان در سراسر کشور است .
خدمات شامل کاغذ دیواری پارکت لمینت و کاهگل و انواع دکوراسیون داخلی منزل
برای اطلاع از آخرین محصولات و مشاوره تماس بگیرید

ارائه کلیه خدمات و محصولات در

سراسر استان تهران شهر تهران استان البرز کرج ارسال محصولات به سراسر کشور

ارتباط با ما از طریق:

برای اطلاع از آخرین قیمت خدمات و محصولات
از راه های زیر با ما در ارتباط باشید

دکمه بازگشت به بالا