اهوازخوزستاندکوراسیون شهرهاکاهگلنقاشی ساختمان

کاهگل مصنوعی اهواز | فروش و اجرا

فروش و اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز | اجرای طرح و نمای سنتی (دیوار کاهگلی) با رنگ کاهگلی | فروش کاهگل نانو و کاهگل ضد آب (قابل شستشو) | فروش کاهگل آماده و نانو (کیسه ای)

لوگوی دکوراسیون ساختمان تهران - جانانی

فروش و اجرای کاهگل مصنوعی و نانو

اجرای کاهگل مصنوعی با نما و طرح سنتی؛ فروش رنگ کاهگلی، کاهگل نانو و کاهگل ضد آب (قابل شستشو)

دکوراسیون جانانی

09121498760
 • دربارۀ ما
 • نمونه‌کار و قیمت

مدیریت: آقای جانانی

تلفن همراه:

تلفن ثابت:

 • تخصص من
 • شهرهای زیرپوشش

اجرا نصب فروش عرضه و پخش تولیدکننده

در خدمات:

کناف سقف کاذب آسمان مجازی سقف کشسان کاغذ دیواری دیوارپوش پوستر دیواری پارکت لمینت کفپوش نقاشی ساختمان کاهگل بازسازی ساختمان

گروه دکوراسیون جانانی آماده ارائه انواع خدمات دکوراسیون ساختمان در سراسر کشور است .
خدمات شامل کاغذ دیواری پارکت لمینت و کاهگل و انواع دکوراسیون داخلی منزل
برای اطلاع از آخرین محصولات و مشاوره تماس بگیرید

ارائه کلیه خدمات و محصولات در

سراسر استان تهران شهر تهران استان البرز کرج ارسال محصولات به سراسر کشور

ارتباط با ما از طریق:

برای اطلاع از آخرین قیمت خدمات و محصولات
از راه های زیر با ما در ارتباط باشید

کاهگل اهواز ؛ فروش و اجرا

اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز با نمای سنتی و فروش رنگ کاهگلی در اهواز
کاهگل مصنوعی با طرح سنتی ، کاهگل نانو و کاهگل ضد آب (قابل شستشو)
فروش کاهگل آماده در اهواز و شهرستان های خوزستان

کاهگل مصنوعی خوزستان, کاهگل مصنوعی اهواز, کاهگل مصنوعی, کاهگل خوزستان, کاهگل اهواز, کاهگل, قیمت کاهگل اهواز, فروش کاهگل اهواز, خوزستان, اهواز, اجرای کاهگل مصنوعی در خوزستان, اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز | painting, kahgel, location, khuzestan, ahwaz | دکوراسیون ساختمان دکوروز

اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز

کاهگل مصنوعی جایگزین مناسب برای کاهگل طبیعی و سنتی است. کاهگل مصنوعی (کاهگل نانو و مدرن) دارای قابلیت شستشو و ضد آب است. کاهگل کاری نمای ساختمان و اجرای دیوار کاهگلی سنتی در اهواز و خوزستان، معماری سنتی و مدرنی به ساختمان شما می بخشد. لازم به ذکر است با ثبت سفارش و خرید کاهگل برای خوزستان و یا شهر اهواز به صورت عمده، ارسال آن نیز به اهواز و سراسر کشور رایگان خواهد بود.

خدمات کاهگل دکوروز در سراسر کشور

انواع کاهگل و کاهگل مصنوعی خوزستان و اهوازخدمات کاهگل مصنوعی اهواز و خوزستان (اجرا و فروش)
کاهگل نانو و مدرناجرای کاهگل مصنوعی با طرح سنتی در سراسر کشور
کاهگل برجسته و مخلوطارزان ترین قیمت (ارسال از کارخانه)
ملات کاهگلکاهگل آماده (فروش و قیمت)
کاهرنگ و رنگ کاهگلیارائه نمونه کار کاهگل با قیمت کاهگل
کاهگل ضد آب و قابل شستشواجرای دیوار کاهگلی باغ و حیاط
کاهگل صنعتی و سنتیاجرای نمای کاهگلی ویلا
سیمان رنگی و آجر خشتیاجرای نمای کاهگلی ساختمان
رنگ نمای کاهگلیکاهگل طرح طبیعی و سنتی
کاهگل طبیعینمای کاهگل با پوشش نانو و مدرن

اجرای کاهگل بدون گرد و خاک و با اجرای سریع و آسان
پوششی به عنوان عایق رطوبتی و کاملا ضد آب (قابل شستشو)

قیمت کاهگل مصنوعی در اهواز

قیمت کاهگل مصنوعی در اهواز توسط نمایندگی کاهگل کشور ارائه می شود. محصولات کاهگل علاوه بر گارانتی ۱۰ ساله ، با قیمتی مناسب و زیر قیمت بازار عرضه می شود. کاهگل به صورت رایگان به سراسر کشور (در صورت خرید عمده) ارسال می شود. برای اطلاع از قیمت اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز ، کاهگل کاری نمای ساختمان در اهواز و خوزستان و نیز قیمت فروش کاهگل مصنوعی در اهواز ( قیمت کاهگل آماده ) به صورت عمده و یا جزئی، با کارشناسان کاهگل اهواز تماس بگیرید.

محصولات کاهگل که در اجرا مورد استفاده قرار می گیرند و یا به فروش رسانده می شود از نوع کاهگل قابل شستشو و ضد آب است. ضمنا شما می توانید درخواست اجرای کاهگل با طراحی سنتی مطابق با سلیقه خودتان داشته باشید تا نمای کاهگلی برای ویلا و یا ساختمان خود ایجاد نمایید. فروش و اجرای کاهگل در تمامی رنگ ها مناسب با انتخاب شما انجام می شود.

طراحی اجرای معماری سنتی با کاهگل در اهواز
کاهگل کاری با نمای آجر خشتی و سیمان رنگی
پوشش های رنگی نما با ملاتهای رنگی و مرمت بناهای تاریخی با کاهگل مصنوعی در اهواز

نمایندگی کاهگل مصنوعی اهواز و استان خوزستان

گروه کاهگل مصنوعی دکوروز چند سال سابقه در تولید و فروش کاهگل مصنوعی دارد. کاهگل اهواز با فروش کاهگل در خوزستان و اجرای کاهگل در خانه ها و منازل ، دکوراسیون و خانه سنتی کاهگلی را برای شما به ارمغان می آورد. کاهگل ضد آب و نانو یکی از بهترین نوع از کاهگل های مصنوعی است که در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و بارندگی از استحکام خوبی برخوردار است.

نمونه کار کاهگل مصنوعی در شهرهای مختلف کشور

برای اطلاع از قیمت کاهگل مصنوعی اهواز و نیز قیمت اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز کافیست با کاهگل کاران ما در اهواز و استان خوزستان در تماس باشید. تا علاوه بر اطلاع از آخرین قیمت کاهگل اهواز و کاهگل آماده ، رنگ های مختلف کاهگل را مشاهده کنید. همچنین از مشاوره و راهنمایی در مورد چگونگی و نحوه اجرای کاهگل در اهواز آگاه شوید.

گروه کاهگل مصنوعی اهواز با اعزام کاهگل کار به اهواز و نیز شهرستان های استان خوزستان ، ساختمان و دکوراسیون خود را مطابق با سلیقه و رنگ انتخابی خودتان، کاهگل می کند. شما می تواند در اجرای کاهگل از طراحی سنتی و معماری سنتی نیز استفاده کنید.

کاهگل مصنوعی در کلیه سطوح فلزی و چوبی و سنگی و حتی گچی و سیمان اجرا می شود
با رنگ بندی های متنوع

محصولات کاهگل استفاده شده در اجرای کاهگل و یا حتی فروش در اهواز از ضمانت 10 ساله برخوردار است. هم چنین تضمین کیفیت اجرای کاهگل در اهواز نیز به شما داده می شود . کاهگل استفاده شده، کاملا قابل شستشو بوده و ضد آب است.

خدمات اجرای کاهگل مصنوعی و کاهگل طبیعی در سراسر کشور
اجرای دیوار کاهگلی (باغ ، حیاط و ویلا)
اجرای سقف کاهگلی و نمای کاهگلی ویلا
اجرای نمای کاهگلی و نمای ساختمان
اجرای کاهگل طرح طبیعی و سنتی
اجرای خانه کاهگلی سنتی و نمای کاهگلی ساختمان
عایق کاری با کاهگل و مقاوم سازی ساختمان

اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز و ارائه نمونه کار و قیمت کاهگل
کاهگل کاری پروژه های ساختمانی در اهواز و خوزستان
فروش کاهگل نانو و ضد آب به سراسر کشور

فروش کاهگل مصنوعی اهواز

محصول کاهگل مصنوعی در اهواز و استان خوزستان به فروش می رسد و امکان اجرای کاهگل مصنوعی با طراحی سنتی در اهواز و استان خوزستان وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کاهگل آماده و نیز قیمت کاهگل مصنوعی در اهواز با نمایندگان کاهگل دکوروز ارتباط بگیرید.

قیمت کاهگل مصنوعی در اهواز و یا شهرهای دیگر و قیمت اجرای کاهگل نسبت به سایر رنگ نماهای ساختمان بسیار مقرون به صرفه است. مانند سایر مصالح، به منظور استعلام قیمت کاهگل مصنوعی بهتر است، متراژ موردنظر خود را اندازه گیری نموده تا برطبق آن بتوانید درمورد کاهگل مدرن استعلام قیمت بگیرید. دقت داشته باشید برای استعلام قیمت کاهگل در اهواز و اجرای این گونه طرح های سنتی، حتما به مراکز دارای نمایندگی انحصاری مراجعه نمایید. کاهگل دکوروز مفتخر است که نمایندگی پخش و تولیدکننده کاهگل مصنوعی را در سراسر کشور برعهده دارد.

همشهریان اهوازی شما می توانید به ما اعتماد کنید. ما انواع کاهگل مصنوعی و کاهگل ضد آب در رنگ های مختلف و باتوجه به سلیقه مشتریان خودتان آماده سازی و اجرا می کنیم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز ، با ما در تماس باشید.

کاهگل مصنوعی خوزستان, کاهگل مصنوعی اهواز, کاهگل مصنوعی, کاهگل خوزستان, کاهگل اهواز, کاهگل, قیمت کاهگل اهواز, فروش کاهگل اهواز, خوزستان, اهواز, اجرای کاهگل مصنوعی در خوزستان, اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز | painting, kahgel, location, khuzestan, ahwaz | دکوراسیون ساختمان دکوروز

کاهگل رنگی ؛ کاهگل در رنگ های مختلف

برای خرید کاهگل در اهواز و یا اجرای کاهگل رنگی در اهواز (کاهگل مصنوعی) انتخاب رنگ کاهگل با شماست. اما مشتری گرامی پیشنهاد ما برای خرید و اجرای کاهگل ؛ همان رنگی خاکی و طبیعی کاهگل است که جلوه خاصی به دکوراسیون و معماری سنتی شما می دهد. با این حال شما می توانید برای طراحی سنتی و دکوراسیون داخلی و نمای خارجی خود از نمونه رنگ های مختلف کاهگل استفاده کنید.

لطفا قبل از انجام و اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز و یا خوزستان ، چند نمونه عکس از رنگ منتخب خود برای مجری و پیمانکار کاهگل دکوروز ارسال کنید . همچنین قبل از کاهگل کاری سنتی از پیمانکاران ما بخواهید به اندازه حدودا نیم متر مربع نمونه کاهگل با رنگ انتخابی شما زده شود؛ تا از انتخاب رنگ کاهگل مصنوعی و نیز کیفیت کاهگل اطمینان پیدا کنید. برای دوام بیشتر نمای کاهگل مناسب است از رزین نانو (کاهگل نانو و یا چسب نانو کننده) استفاده نمایید تا مدت ماندگاری کاهگل بالا رود.

آقای جانانی ۰۹۱۹۱۴۰۱۹۴۵

کاهگل مصنوعی در اهواز (فروش و اجرا)

 رنگ های کاهگل مصنوعی غیر از رنگ پرطرفدار خاکی و قهوه ای روشن که انتخاب هوشمندانه و مناسبی برای کاهگل کاری است، هشهریان اهوازی می توانید از رنگبندی های متفاوت دیگری برای اجرای کاهگل بهره ببرید.

کاهگل استخوانی

کاهگل لیمویی

کاهگل طوسی

کاهگل قهوه ای

کاهگل سفید

کاهگل صورتی

کاهگل کرم

کاهگل طلایی

کاهگل فیروزه ای

کاهگل یشمی

کاهگل آبی

کاهگل نارنجی

کاهگل قرمز

کاهگل سبز

کاهگل زرد

کاهگل خردلی

در ادامه به برخی از نمونه رنگهای کاهگل و البته پرطرفدار اشاره خواهیم کرد، البته انتخاب رنگ کاهگل کاملا به انتخاب شما خواهد بود.

شما می توانید برای دکوراسیون کاهگلی خود از طراحی های مختلف سنتی نیز بهره ببرید. با اجرای نقاشی و کاهگل کاری با استفاده از از طبیعت یا تصاویر سنتی ، نماهای آجری و خشتی دکوراسیون شما جلوه مناسبی پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید که اجرای کاهگل و نقاشی منظره کم هزینه خواهد بود و می توانید در سالیان بعد نسبت به تغییر آن به آسانی اقدام نمایید.

رنگ کاهگلی؛ نمونه رنگ های کاهگل برای اجرا و فروش

کاربرد کاهگل مصنوعی در اهواز با طراحی سنتی

از کاهگل مصنوعی در اهواز می توان برای اجرای کاهگل خانه و نیز مرمت بافت های قدیمی در شهر اهواز استفاده کرد. همچنین در اماکن گردشگری و نیز مکان های تاریخی و سنتی اهواز و استان خوزستان امکان کاهگل کاری وجود دارد . در قهوه خانه و سفره خانه های سنتی در اهواز و استان خوزستان کاربرد دارد. اجرای کاهگل مصنوعی اهواز در موزه ها ، مهمانسرا ها ، رستوران های سنتی ، چای خانه ها و حتی هتل ها نیز استفاده می شود.

فیلم اجرای کاهگل مصنوعی با طراحی سنتی

آماده اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز و استان خوزستان

کاهگل علاوه بر سفره خانه، خانه های قدیمی و رستورانها ، هتلها  و سایر مراکز تفریحی می تواند در حیاط خانه، باغ، ویلا و در منازل وحتی راه پله و پارکینگ خانه های شهری استفاده شود. همچنین اجرای کاهگل در سطح شهر برای تزئین نماهای دیوارهای بزرگ یا پله ها ، پارکها و یا مراکز تفریحی، جلوه خاص و منظره زیبایی به شهر یا فضای شما خواهد داد.

آقای جانانی – اهواز ۰۹۱۹۱۴۰۱۹۴۵

کاهگل مصنوعی (فروش و اجرا)

کاهگل مصنوعی یا کاهگل مدرن، با قیمت مناسب و اجرای سنتی و آسان

امروزه در برخی مکان های قدیمی و سنتی که نیاز به بازسازی دارد، از نوعی کاهگل به نام کاهگل مصنوعی استفاده می شود. همچنین در برخی رستوران یا قهوه خانه های سنتی، موزه ها و یا سایر امکان سنتی توریستی، این نوع مصالح بسیارپرکاربرد هستند. ظاهر این کاهگل که به نام های کاهرنگ، کاهگل مدرن، کاهگل صنعتی یا نانو کاهگل پلیمری مشهور است، بعد از خشک شدن شباهت زیادی به کاهگل طبیعی خواهد داشت.

کاربرد کاهگل مصنوعی

از کاهگل مصنوعی برای مکان های زیر می توان استفاده کرد:

 • تغییر دکوراسیون دیوارهای داخلی خانه
 • ایجاد نماهای سنتی
 • بازسازی بناهای تاریخی مشابه با نواحی کویری
 • سفره خانه، قهوه خانه، رستوران و هتل های سنتی

ارسال رایگان (سفارش عمده) کاهگل در اهواز و در سراسر کشور

کاهگل مصنوعی ؛ مزایای و ویژگیهای آن

مهمترین مزیت این کاهگل مدرن نسبت به نوع سنتی این است که قابل انحلال در آب نیست. کاهگل های سنتی احتمال انحلال در آب را دارند و درهنگام بارش یا طوفان و گردوغبار در آنها وجود دارد. 

 • دارای قیمتی مناسب است و نسبت به سایر مصالح، هزینه های پایین تری دارد.
 • براحتی و سریعا با قلمو یا پاشش اجرا می شود و بسرعت خشک می شود.
 • برپایه آب است و هیچ ضرری برای محیط زیست ندارد.
 • میزان چسبندگی زیادی بر روی سطوح دارد.
 • کاملا ضدآب است و به همین دلیل به آن کاهگل ضدآب و قابل شستشو نیز می گویند.
 • بنابراین، نسبت به شرایط جوی و بارش برف و باران مقاومت مناسبی دارد.
 • در مقابل اشعه UV خورشید مقاومت دارد.
 • از لحاظ بهداشتی و ایمنی کاملا سالم و غیرسمی است.
 • فاقد گردو غبار و بو است. درهنگا اجرا شاهد هیچ گونه گردوخاکی نخواهید بود.
 • بهترین انتخاب و متناسب با مناطق کویری است.  

کاهگل مصنوعی خوزستان (فروش و اجرا)

آقای جانانی ۰۹۱۹۱۴۰۱۹۴۵

ویژگی های فنی کاهگل مصنوعی

مشخصات فنی کاهگل مصنوعی یا ملات رنگی نما عبارتند از:

 • شکل ظاهری آن بصورت مایع خمیری است.
 • در حدود یک ساعت یا حداکثر یک روز بصورت سطحی خشک می شود.
 • باتوجه به سلیقه ی مشتری، در رنگ های مختلف قابل سفارش است.
 • عمر نگهداری آن در حالت دور از یخ زدگی و نور خورشید، به مدت یک سال است.
 • هر کیلوگرم آن را می توان برای حدودا ۳ مترمربع استفاده کرد.
کاهگل مصنوعی خوزستان, کاهگل مصنوعی اهواز, کاهگل مصنوعی, کاهگل خوزستان, کاهگل اهواز, کاهگل, قیمت کاهگل اهواز, فروش کاهگل اهواز, خوزستان, اهواز, اجرای کاهگل مصنوعی در خوزستان, اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز | painting, kahgel, location, khuzestan, ahwaz | دکوراسیون ساختمان دکوروز

اجرای کاهگل مصنوعی یا مدرن

مراحل اجرای کاهگل مدرن یا کاهگل نانو برطبق مراحل زیر است:

 • ابتدا کاهگل مصنوعی را با آب رقیق کرده و مخلوط آن را آماده می کنند.
 • سطح موردنظر آماده سازی شده و تمیز می شود.
 • مخلوط آماده شده به کمک برس یا قلمو یا به روش پاشش توسط پیستوله کنیتکس پاش یا غلط نقاشی بر روی سطح قرار می گیرد.
 • درصورت نیاز به ضخامت بیشتر، پس از خشک شدن لایه اول، لایه دوم اعمال می شود. با این کار، حداکثر چسبندگی میان دو لایه ایجاد می شود.
 • گاهی اوقات، می توان پیش از خشک شدن، مقداری کاه بر روی سطح پاشید و با رزین عایق نانو پوشش داد. با این کار، یک سطح ضد غبار و چربی بر روی رنگ شکل می گیرد.
 • معمولا برای سطوح صاف، به ازای هر سه متر مربع، یک کیلوگرم کاهگل مصنوعی استفاده می شود.

اجرا و فروش کاهگل مصنوعی در خوزستان و اهواز با طراحی سنتی
فروش و اجرای کاهگل نانو و کاهگل ضد آب و قابل شستشو

اجرای دیوار کاهگلی و نمای کاهگلی برای ویلا و ساختمان
کاهگل کاری اماکن گردشگری و بافت تاریخی و فرسوده

اجرای کاهگل مصنوعی ؛ نما و دیوار کاهگلی سنتی

کاهگل مصنوعی معمولا به ندرت برای نمای ساختمان ها استفاده می شود. زیرا زیبایی و جذابیت خاصی نسبت به سایر نماها ندارد. اما یکی از کاربردهای آن، قابلیت انجام تزئینات مختلف به کمک این کاهگل صنعتی است. مثلا به منظور تزئین و پوشش سقف با طرح های برجسته و سنتی، پوشاندن پشت بام خانه و سایر ساختمان ها قابل استفاده است. همچنین برای تزئین  پوشش های حمام های عمومی یا حتی سرویس بهداشتی های مدرن به دلیل خاصیت ضدآب بودن این ملات، قابل کاربرد است.

یکی از کاربردهای مهم دیگر آن، بازسازی و پوشش خانه های قدیمی افراد مشهور یا اماکن تاریخی معروف است. این محصول با پایداری و افزایش عمر مصالح برای استفاده در سطوح و ساختمان های مختلف قابل کاربرد بوده و دارای عمر و دوام بالاتری است. برخی کاهگل های مصنوعی بسیارسبک و در هر اندازه قابل اجرا است. بنابراین موجب تحمیل وزن اضافه بر بنای ساختمان نمی شود.  

کاهگل مصنوعی خوزستان, کاهگل مصنوعی اهواز, کاهگل مصنوعی, کاهگل خوزستان, کاهگل اهواز, کاهگل, قیمت کاهگل اهواز, فروش کاهگل اهواز, خوزستان, اهواز, اجرای کاهگل مصنوعی در خوزستان, اجرای کاهگل مصنوعی در اهواز | painting, kahgel, location, khuzestan, ahwaz | دکوراسیون ساختمان دکوروز

طراحی سنتی و معماری ایرانی با کاهگل مصنوعی

یکی از فراوان ترین کابردهای کاهگل، استفاده از آن در مناطق کویری است. این کاهگل در بازسازی بناهای دیدنی تاریخی و قدیمی و ایجاد نمهای سنتی، کاربردهای زیادی در نواحی کویری دارد.

معماران ایرانی، با ترکیب این کاه گل مصنوعی با کاشی، سنگ، چوب و سایر مصالح مشابه، از آن به منظور تزئین ساختمان ها استفاده می کنند.

کاهگل نانو با رنگ جذاب و دلنشین خود، زیبایی منحصربفردی به نماهای شهری کویری می دهد و یکی از مزایای آن این است که در رنگ های مختلف باتوجه به سلیقه مشتری قابل سفارش است.

استفاده از کاهگل صنعتی بر روی بام ها، سبب انعکاس اشعه خورشید و کاهش حرارت روی بام و دیوارهای آغشته به آن و درنهایت داخل منزل می شود.  

استفاده از آن در دیوارهای حیاط برخی منازل، با ترکیبی از طرح های هندسی قابل اجرا بوده و زیبایی منحصربفردی به همراه دارد.

کاهگل مصنوعی چیست؟

کاهگل مصنوعی یک رنگ بر پایه آب و رزین سیلیکون است. مواد نانو سیلیکون برای ساخت این کاهگل آماده و مدرن به کار گرفته می شود. این مواد سبب تمیزشوندگی و افزایش خواص عایقی و آب بندی این کاهگل می شود. این کاهگل ضد آب و فاقد گردوغبار است. درواقع، کاهرنگ را می توان جایگزین مناسبی برای کاهگل سنتی و سیمگل دانست.

این نوع کاهگل ضدآب به کمک قلمو یا پاشیدن یا به روش هایی ساده تر از رنگ ها اجرا می شود. این کاهگل پلیمری دارای ماندگاری بالایی است و بر روی سطوح مختلفی مانند گچ، چوب، سیمان، فلز، شیشه و غیره اجرا می شود.

کاهگل مصنوعی اهواز (فروش و اجرا)

آقای جانانی ۰۹۱۹۱۴۰۱۹۴۵

نمایش بیشتر
لوگوی دکوراسیون ساختمان تهران - جانانی

فروش و اجرای کاهگل مصنوعی و نانو

اجرای کاهگل مصنوعی با نما و طرح سنتی؛ فروش رنگ کاهگلی، کاهگل نانو و کاهگل ضد آب (قابل شستشو)

دکوراسیون جانانی

09121498760
 • دربارۀ ما
 • نمونه‌کار و قیمت

مدیریت: آقای جانانی

تلفن همراه:

تلفن ثابت:

 • تخصص من
 • شهرهای زیرپوشش

اجرا نصب فروش عرضه و پخش تولیدکننده

در خدمات:

کناف سقف کاذب آسمان مجازی سقف کشسان کاغذ دیواری دیوارپوش پوستر دیواری پارکت لمینت کفپوش نقاشی ساختمان کاهگل بازسازی ساختمان

گروه دکوراسیون جانانی آماده ارائه انواع خدمات دکوراسیون ساختمان در سراسر کشور است .
خدمات شامل کاغذ دیواری پارکت لمینت و کاهگل و انواع دکوراسیون داخلی منزل
برای اطلاع از آخرین محصولات و مشاوره تماس بگیرید

ارائه کلیه خدمات و محصولات در

سراسر استان تهران شهر تهران استان البرز کرج ارسال محصولات به سراسر کشور

ارتباط با ما از طریق:

برای اطلاع از آخرین قیمت خدمات و محصولات
از راه های زیر با ما در ارتباط باشید

دکمه بازگشت به بالا