کنیتکس

کنیتکس ؛ اجرا کنیتکس نما ساختمان | فروش رنگ نما

فروش و اجرای کنیتکس نمای ساختمان | اجرای کنیتکس دیوار و اجرای رنگ نمای ساختمان | رنگ کنیتکس نما (ضد آب و قابل شستشو) | کنیتکس رنگی با ارائه نمونه کار و عکس کنیتکس نمای ساختمان

لوگوی دکوراسیون ساختمان تهران - جانانی

کنیتکس نمای ساختمان و دیوار | سیمان رنگی

اجرای کنتکس نما، کنیتکس دیوار و حیاط با قیمت مناسب | انواع نمونه کار و عکس کنیتکس نما ساختمان | کنیتکس رنگی

دکوراسیون جانانی

09121498760
 • دربارۀ ما
 • نمونه‌کار و قیمت

مدیریت: آقای جانانی

تلفن همراه:

تلفن ثابت:

 • تخصص من
 • شهرهای زیرپوشش

اجرا نصب فروش عرضه و پخش تولیدکننده

در خدمات:

کناف سقف کاذب آسمان مجازی سقف کشسان کاغذ دیواری دیوارپوش پوستر دیواری پارکت لمینت کفپوش نقاشی ساختمان کاهگل بازسازی ساختمان

گروه دکوراسیون جانانی آماده ارائه انواع خدمات دکوراسیون ساختمان در سراسر کشور است .
خدمات شامل کاغذ دیواری پارکت لمینت و کاهگل و انواع دکوراسیون داخلی منزل
برای اطلاع از آخرین محصولات و مشاوره تماس بگیرید

ارائه کلیه خدمات و محصولات در

سراسر استان تهران شهر تهران استان البرز کرج ارسال محصولات به سراسر کشور

ارتباط با ما از طریق:

برای اطلاع از آخرین قیمت خدمات و محصولات
از راه های زیر با ما در ارتباط باشید

کنیتکس نما, کنیتکس دیوار, کنیتکس, قیمت کنیتکس, فروش کنیتکس, رنگ نما, اجرای کنیتکس | kenitex | دکوراسیون ساختمان دکوروز

اجرای کنیتکس دیوار ، کنیتکس نمای ساختمان و کنیتکس سقف در سراسر کشور
فروش انواع کنیتکس و رولکس و نیز کنیتکس و سیمان رنگی

کنیتکس ؛ دیوار و نمای ساختمان

کنیتکس دکوروز به اجرای کنیتکس و نیز انواع رنگ نمای ساختمان از جمله رنگ کنیتکس رنگ کنیتکس اکریلیک و روغنی در سراسر کشور (کنیتکس دیوار و کنیتکس نما ساختمان) می پردازد. گروه کنیتکس با چند سال سابقه و تجربه کاری و نیز با بهره از نقاشان ساختمانی، آماده خدمت رسانی در زمینه نقاشی ساختمان با انواع رنگ های ساختمانی و نیز کنیتکس می باشد. اجرای کنیتکس در اسرع وقت و با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب خواهد بود. کنیتکس کاران ما در دکوروز، مجری انواع خدمات کنیتکس نمای ساختمان، کنیتکس دیوار و سقف با برندهای معتبری همچون کنیتکس پارس و با استفاده از روش های روز اقدام به اجرای کنیتکس می کنند.

کنیتکس و نقاشی ساختمان دکوروز، علاوه به اجرای کنیتکس نما و دیوار به فروش انواع کنیتکس اکریلیک و حتی کنیتکس رنگی نیز می پردازد. شما برای اطلاع از آخرین قیمت کنیتکس و قیمت اجرای کنیتکس دیوار و نمای ساختمان با کارشناسان ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که رنگ نما و یا رنگ کنیتکس قابل شستشو و ضد آب است که می تواند برای کنیتکس نما ساختمان و دیوارهای داخلی ساختمان به کار گرفته شود.

kenitex

اجرای رنگ کنیتکس در نمای ساختمان (اجرای کنیتکس با غلطک)
اجرا کنیتکس و رولکس و رنگی نمای ساختمانی در شهر شما

قیمت اجرای کنیتکس اکریلیک و رنگ نمای ساختمان (ضد آب و قابل شستشو)
فروش رنگ کنیتکس و نیز کنیتکس رنگی ، انواع کنیتکس ضد آب و اکریلیک

اجرای کنیتکس ساختمان

گروه ساختمانی کنیتکس و نقاشی ساختمان دکوروز، علاوه بر اجرای رنگ نما، رنگ کنیتکس و رولکس جزئی و خرده کاری؛ به صورت عمده (کلی) و پروژه ای با پروژه داران انبوه ساز در زمینه اجرای کنیتکس و نیز فروش کنیتکس همکاری می کند. ما آماده همکاری برای کنیتکس کاری ادارات و ارگان های دولتی و خصوصی، سازمان های تجاری (کنیتکس نما ساختمان و دیوار) ، کارخانجات ، منازل مسکونی ، کنیتکس دیوار حیاط ، اجرا رنگ کنیتکس دیوار مدارس و مهد کودک ها ، بیمارستان ها ؛ مساجد و دانشگاه ها برای ارائه خدمات نقاشی ساختمان ، رنگ کای نمای ساختمان و کنیتکس هستیم.

نمونه کار اجرای کنیتکس دیوار، نمای ساختمان و سقف
کنیتکس و رولکس با انواع رنگ نمای ساختمان

کنیتکس و رولکس دکوروز با همکاری افراد مختلف در سراسر کشور، آماده نقاشی کنیتکس (کنیتکس اکریلیک) با قیمت مناسب و با کیفیت مناسب است. این تیم سعی دارد تا با استفاده از نقاشی ساختمان مدرن و تکنولوژی های استفاده شده در دنیا، اقدام به اجرای رنگ نمای ساختمان و رنگ آمیزی ساختمان شما نماید.

دیوارپوش کنیتکس با انواع برندهای کنیتکس مانند کنیتکس پارس
اجرای کنیتکس دیوار ، کنیتکس حیاط و رنگ نمای کنیتکس با ارائه نمونه کار

کنیتکس نما, کنیتکس دیوار, کنیتکس, قیمت کنیتکس, فروش کنیتکس, رنگ نما, اجرای کنیتکس | kenitex | دکوراسیون ساختمان دکوروز

کنیتکس نمای ساختمان و گروه نقاشی ساختمان دکوروز، انواع خدمات نقاشی رنگ روغنی و پلاستیک ، بلکا ، مولتی کالر ، اکریلیک (بی بو) ، کنیتکس ، پتینه کاری و غیره را اجرا می کند. برای آگاهی از قیمت کنیتکس و رنگ نمای ساختمان (اجرا و فروش) و نیز هزینه و اجرت نقاش ساختمان،‌ انجام کامل کنیتکس نمای ساختمان، دیوار و سقف ساختمان برای منزل خود و یا دفاتر اداری و تجاری با ما در تماس باشید

گروه کنیتکس دکوروز امید دارد با ارائه مشاوره و کار مناسب در زمینه دیوارپوش کنیتکس ، رضایت کامل مشتریان و همشهریان را جلب نماییم. انتقادات و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید. برای اطلاع از آخرین قیمت کنیتکس (رنگی، اکریلیک ، روغنی و نما)، فروش انواع کنیتکس در سراسر کشور (کنیتکس رنگی و رولکس) و نیز قیمت اجرای کنیتکس (دیوار و نما و یا دیوار حیاط و ویلا) با کنیتکس کاران ما در ارتباط باشید

قیمت کنیتکس ؛ اجرا و فروش

در قیمت کنیتکس برای اجرای کنیتکس و نیز رنگ کاری کنیتکس اکریلیک موارد زیر بسیار حائز اهمیت است:

 • بالا بودن کیفیت مواد کنیتکس اجرایی
 • اندازه و ابعاد سطوح مورد نظر باید درنظر گرفته شود و قیمت ان به صورت متری محاسبه می شود
 • یکی از مواردی که باعث بالا رفتن قیمت کنیتکس می شود  بازسای سطوح قیل از رنگ است و قبل از رنگ آمیزی حتما باید صورت بگیرد.

اگر می خواهید نمای ساختمان و دیوار خود را با رنگ های کنیتکس رنگ آمیزی کنید و در این زمینه تخصص و اطلاعات کافی ندارید ، کافیست با شرکت های خدماتی دکوروز در این راستا تماس بگیرید و امور کار نقاشی کنیتکس و یا رنگ نمای ساختمان خود را به آنها بسپارید. برای اطلاع از آخرین قیمت کنیتکس و رنگ نما ساختمان و نیز کنیتکس دیوار و مشاهده انواع نمونه کارهای اجرا شده از رنگ کنیتکس اکریلیک و مشاوره و راهنمایی در زمینه نقاشی کنیتکس با ما در ارتباط باشید. حتما قبل از قرارداد، بر روی قیمت کنیتکس و اجرای آن به توافق برسید. گروه کنیتکس و رنگ نمای دکوروز به اجرای رنگ کنیتکس دیوار حیاط ، ویلا و باغ و نمای ساختمان های مختلف اقدام می کند.

اجرای کنیتکس همراه با نقاشی دیواری

کنیتکس نما, کنیتکس دیوار, کنیتکس, قیمت کنیتکس, فروش کنیتکس, رنگ نما, اجرای کنیتکس | kenitex | دکوراسیون ساختمان دکوروز

قیمت اجرای کنیتکس ساختمان برای منازل و ساختمان ها می تواند متفاوت باشد. کنیتکس ساختمان با غلطک و با روش های نوین، از عمده روش های اجرای رنگ کنیتکس می باشد. همچنین با توجه به اینکه ممکن است ، کنیتکس بر روی هر سطحی انجام شود و یا نیاز به زیرسازی و بتونه کاری داشته باشد ، قیمت کنیتکسو اجرای آن متغیر خواهد بود.

قیمت اجرای کنیتکس با توجه محل و مکان اجرای نقاشی ساختمان متفاوت خواهد بود. هزینه رفت و آمد نقاش ساختمان و نیز مصالح و رنگ مورد نیاز کنیتکس و ابزارآلات آن، نیز در قیمت کنیتکس تاثیر گذار است. همان طور که پیشتر نیز توضیح داده شد، هزینه اجرای کنیتکس اکریلیک برای نما (رنگ نمای ساختمان) و یا دیوار با توجه به زیرسازی آن که ممکن است به علت فرسوده بودن و نیز ترک ها و نواقص فراوان در آن قیمت اجرا را بالا ببرد. پس بهتر است حتما کارشناسان ما در محل حضور یابند و برآورد هزینه کنیتکس کاری کنند.

رنگ نمای ساختمان ؛ فروش و اجرا

رنگ نمای ساختمان با کنیتکس و یا سیمان رنگی شناخته می شود. از رنگ نمای می توان در قسمت های مختلف ساختمان از جمله شیروانی ، دیوارهای بیرونی ساختمان و یا حتی درب و پنجره های بیرونی ساختمان برای استحکام بیشتر و نیز قابلیت ضد آب بودن آن استفاده کرد. از ملزومات استفاده از رنگ های نما در ساختمان پرایمر رنگ نما است . پرایمر رنگ نما چسبندگی را افزایش داده و باعث کاهش رنگ بر روی سطوح می شود.

از لحاظ طول عمر رنگ های نمای ساختمان از جمله سیمان رنگی و نیز کنیتکس ، دارای ماندگاری بالا و استحکام بیشتری نسبت به سایر رنگ های هستند . در صورت زیرسازی مناسب برای رنگ کاری نمای ساختمان با استفاده از کنیتکس و یا سیمان رنگی در شرایط مختلف آب و هوایی چندین سال عمر خواهد کرد.

از مزایای رنگ نمای ساختمان می توان به مقاوم بودن آن به گرما و سرما، قابل شستشو و ضد آب بودن آن، غیر قابل اشتعال بودن و کیفیت بالا و اجرای سریع آن اشاره کرد. قیمت رنگ نمای ساختمان به عوامل مختلفی از جمله نوع متریال مورد استفاده در رنگ آمیزی، نوع و جنس نما، ارتفاع و مساحت بیرونی ساختمان و همچنین سختی کار بستگی دارد. رنگ نما انواع مختلفی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم. رنگ اکریلیک ، رزین اکریلیک ، رنگ کنیتکس ، رنگ روغنی و اپوکسی و رنگ نانو از انواع رنگ های نمای در ساختمان هستند.

اجرای کنیتکس با ۱۰ سال گارانتی

فروش عمده رنگ کنیتکس (از کارخانه)

کنیتکس نما, کنیتکس دیوار, کنیتکس, قیمت کنیتکس, فروش کنیتکس, رنگ نما, اجرای کنیتکس | kenitex | دکوراسیون ساختمان دکوروز

فروش رنگ کنیتکس

همانطور که می دانید  فرمولاسیون کنیتکس توانسته با جلب رضایت مشتریان 80٪ بازار فروش و اجرای نقاشی های داخلی و خارجی ساختمانها را كسب  كند. تقريبا در تمام استانهای کشور عزیزمان و جهان کنیتکس برای نمای ساختمان و نیز دیوار های ساختمان از جمله دیوار حیاط و باغ و نیز برای ویلا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.  شرکت دکوروز کنیتکس اکریلیک و رولکس است و همچنین رنگ های مبتنی بر ان را انجام می دهد.

فهرست مطالب کنیتکس

کنیتکس ؛ دیوار و نمای ساختمان
اجرای کنیتکس ساختمان
قیمت کنیتکس
فروش کنیتکس
کنیتکس نمای ساختمان
کنیتکس دیوار
رنگ کنیتکس و رولکس
کنیتکس ضد آب
روش اجرای کنیتکس
کنیتکس چیست؟

کنیتکس نما ساختمان

اجرای کنیتکس برای نمای ساختمان، از کاربردهای دیگر کنیتکس است. اجرای کنیتکس نما علاوه بر ضد اب و قابل شستشو بودن آن، وزن کمی دارد که برای بسیاری از پروژه های ساختمان استفاده می شود. هم چنین کنیتکس نما در انواع رنگی مختلفی وجود دارد که شما با سفارش کنیتکس رنگی این امکان را خواهید داشت که نمای ساختمان خود را با کنیتکس رنگی و یا کنیتکس اکریلیک نقاشی و رنگ آمیزی کنید.

اجرای انواع کنیتکس داخل ساختمان ، سیمان رنگی و رنگ کنیتکس قابل شستشو
فروش انواع رنگ کنیتکس نما ، رنگ نمای ساختمان اکریلیک و کنیتکس رنگی

کنیتکس دیوار

کنیتکس دیوار، از انواع دیگر کنیتکس هامی باشد که برای پوشش دیوار و برای رنگ آمیزی رنگ دیوار استفاده می شود. قیمت کنیتکس دیوار به لحاظ رنگ های ساختمانی دیگر مناسب است. از مزایای کنیتکس دیوار می توان به ضد آب و قابلیت شستشوی آن در اجرای کنیتکس بر دیوار اشاره کرد. از کنیتکس اکریلیک و یا دیوار می توان به عنوان رنگ آمیزی و کنیتکس کاری دیوار حیاط  ، کنیتکس دیوار باغ و ویلا و نمای ساختمان از دیگر کاربردهای اجرای کنیتکس است.

گروه رنگ نما و نقاشی کنیتکس دکوروز علاوه بر اجرای رنگ کنیتکس روی دیوار و نما، با در اختیار در گذاشتن انواع نمونه کارهای کنیتکس این امکان را به شما می دهد که رنگ کنیتکس را خود انتخاب کنید. اجرای کنیتکس رنگی در رنگهای مختلف و متنوع باعث هر چه زیباتر شدن دیوار و نمای ساختمان شما خواهد شد. برای اطلاع از قیمت اجرای کنیتکس دیوار و نیز قیمت کنیتکس رنگی ، رنگ کاری نمای ساختمان با ما در ارتباط باشید.

کنیتکس نما, کنیتکس دیوار, کنیتکس, قیمت کنیتکس, فروش کنیتکس, رنگ نما, اجرای کنیتکس | kenitex | دکوراسیون ساختمان دکوروز

رنگ کنیتکس و رولکس

رولکس نیز مشابه با رنگ کنیتکس است . رولکس خود نیز از خانواده و مشتقات کنیتکس است. رولکس از نظر ویژگی بسیار مشابه با کنیتکس است ، اما در اجرا و نیز ظاهر تمام شده کار کمی با کنیتکس متفاوت است. رولکس معمولا برای اجرای روی دیوار کاربرد دارد. از کاربردهای رولکس می توان به راه پله های ساختمان، دیوار های فروشگاه و مراکز خرید و تجاری و نیز سالن های ورزشی اشاره کرد.

لطافت رولکس نسبت به کنیتکس بیشتر است . به همین دلیل معمولا می توان از کنیتکس برای سقف و رولکس برای دیوار استفاده کرد. نقش های مختلفی از رولکس به دست خواهد آمد که باعث زیبایی بیشتر آن و نیز لطافت بیشتر رنگ رولکس شود. قیمت کنیتکس و رولکس می تواند از سایر رنگ های ساختمانی به صرفه تر باشد و قیمت مناسبتری اجرا شود.

اجرای کنیتکس و رولکس قابلیت ضد آب دارد که قابل شستشو است که برای پوشش دیوار استفاده می شود. رنگ نما همچنین برای پوشاندن نقص های دیوار و نیز ترک های دیوار و نمای ساختمان به کار می رود. از رولکس و کنیتکس در نمای ساختمان برای زیبایی ساختمان استفاده می شود.

در پایان نیز اشاره می کنیم که رولکس نوعی از رنگ کنیتکس است که بافت آن نرم تر و دانه های آن ریز تر است به همین علت لطافت بیشتری دارد. در بعضی مواقع به رولکس ، کنیتکس دندانه دار نیز گفته می شود.

کنیتکس رنگی ؛ اجرا و فروش کنیتکس در رنگ های متنوع

برای خرید و یا اجرای کنیتکس رنگی، انتخاب رنگ کنیتکس با شماست. اما مشتری گرامی پیشنهاد ما برای خرید و اجرای کنیتکس ؛ همان رنگی طوسی روشن (سفید) و یا رنگ طبیعی کنیتکس است که جلوه خاصی به دکوراسیون و معماری سنتی شما می دهد. با این حال شما می توانید برای طراحی سنتی و دکوراسیون داخلی و نمای خارجی خود از نمونه رنگ های مختلف کنیتکس استفاده کنید.

لطفا قبل از انجام کار شما ، چند نمونه عکس از رنگ منتخب خود برای مجری و پیمانکار کنیتکس دکوروز ارسال کنید . همچنین قبل از کنیتکس کاری از پیمانکاران ما بخواهید به اندازه حدودا نیم متر مربع نمونه کنیتکس با رنگ انتخابی شما زده شود؛ تا از انتخاب رنگ کنیتکس و نیز کیفیت کنیتکس (از لحاظ دانه ریز ، دانه متوسط و یا دانه درشت بودن کنیتکس) اطمینان پیدا کنید. برای دوام بیشتر نمای کنیتکس مناسب است از پرایمر نانو (کنیتکس نانو و یا چسب نانو کننده کنتیکس ) استفاده نمایید تا مدت ماندگاری کنیتکس بالا رود.

 رنگ های کنیتکس غیر از رنگ پرطرفدار طوسی و سفید که انتخاب هوشمندانه و مناسبی برای کنیتکس کاری است، شما می توانید از رنگبندی های متفاوت دیگری در اجرای کنیتکس نمای ساختمان و دیوار خود بهره ببرید.

کنیتکس استخوانی

کنیتکس زرشکی

کنیتکس لیمویی

کنیتکس طوسی

کنیتکس مغزپسته‌

کنیتکس قهوه ای

کنیتکس سفید

کنیتکس صورتی

کنیتکس کرم

کنیتکس زیتونی

کنیتکس بادمجانی

کنیتکس طلایی

کنیتکس فیروزه ای

کنیتکس بژ

کنیتکس گلبهی

کنیتکس یشمی

کنیتکس نارنجی

کنیتکس نیلی

کنیتکس قرمز

کنیتکس سبز

کنیتکس نخودی

کنیتکس زرد

کنیتکس خردلی

کنیتکس آبی

در ادامه به برخی از نمونه رنگهای کنیتکس و البته پرطرفدار اشاره خواهیم کرد، البته انتخاب رنگ کنیتکس کاملا به انتخاب شما خواهد بود.

نمونه رنگ های کنیتکس برای اجرای و فروش

شما می توانید برای دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان خود از طراحی های مختلف سنتی نیز بهره ببرید. با اجرای نقاشی و کنیتکس کاری با استفاده از از طبیعت یا تصاویر سنتی ، نماهای آجری و خشتی دکوراسیون شما جلوه مناسبی پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید که اجرای کنیتکس و نقاشی منظره کم هزینه خواهد بود و می توانید در سالیان بعد نسبت به تغییر آن به آسانی اقدام نمایید.

کنیتکس علاوه بر سفره خانه، خانه های قدیمی و رستورانها ، هتلها و سایر مراکز تفریحی می تواند در حیاط خانه، باغ، ویلا و در منازل و حتی راه پله و پارکینگ خانه های شهری استفاده شود. همچنین اجرای کنیتکس در سطح شهر برای تزئین نماهای دیوارهای بزرگ یا پله ها ، پارکها و یا مراکز تفریحی، جلوه خاص و منظره زیبایی به شهر یا فضای شما خواهد داد.

کنیتکس ضد آب و قابل شستشو

کنیتکس یک پوشش منحصر به فرد است که از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های روکش در جهان تهیه می شود. از کنیتکس برای جلوگیری از مشکلات دیوارهاي مرطوب برای غلبه بر نفوذ و افزایش رطوبت استفاده می شود این نوع فرآیند پوششی انتخاب مناسب و بسیار خوبی برای منازل و شرکت ها می باشد باشد. خانه هاي قديمي از کنیتکس برای نوسازی استفاده می کنند.

این محصول به طور خاص برای محافظت و تزئین سطوح بتونی ، سنگی و فلزی ساخته شده است  و اجازه نمی دهد باران به قسمت بیرونی آن نفوذ کند ،همچنين داراي ويژگي هاي ضد آتش و ضد فرسودگي عالی است و از رشد قارچ ها یا کپک ها ناشی از اجزای شیمیایی  جلوگیری می کند . مزیت آب گریز بودن کنیتکس باعث شده که قیمت کنیتکس به نسبت دیگر رنگ آمیزی ساختمان با استفاده از رنگ های روغنی ، مولتی کالر و پلاستیک و غیره به مقرون به صرفه باشد.

فواید استفاده از کنیتکس بسیار زیاد است و یکی از مهم ترین انها اینکه به دلیل داشتن مقاومت طولانی ، ديگر مجبور رنک امیزی مجدد نخواهید بود و این امر باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

روش اجرای کنیتکس دیوار و نمای ساختمان

روش اجرای کنیتکس به صورت اسپری می باشد و در وهله اول سطح مورد نظر تمیز صاف  و یکدست باشد و اگر پوسته پوسته یا خرابی داشت برطرف شود هدف از اجرای آن در واقع اصلاح زیر ساخت های نمای ساختمان می باشد ، همچنین می توان به وسيله آن بافت های سیمانی بیرون ساختمان  را برای جلوگیری از هر گونه نفوذپزي به داخل آن انجام داد این نکته را در نظر داشته باشید بعد از اجرا به دلیل اشتعال آور بودنش رنگ باید کاملا خشک شود .براي استفاده از این نوع رنگ هیچ نیازی به تینر نیست و برای رقیق کردن آن کافیست از آب استفاده شود.

همانطور که پیش تر نیز ذکر شد، قیمت کنیتکس برای اجرا به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به زیرسازی کار اشاره کرد. فروش رنگ کنیتکس (رنگی و اکریلیک) نیز توسط ما انجام می شود. شما می توانید برای خرید کنیتکس با رنگ انتخابی خودتان (کنیتکس رنگی) سفارش دهید. قطعا استفاده از کنیتکس رنگی به عنوان رنگ نمای ساختمان باعث زیبایی و چشمگیر شدن ساختمان شما می شود.

کنیتکس نما, کنیتکس دیوار, کنیتکس, قیمت کنیتکس, فروش کنیتکس, رنگ نما, اجرای کنیتکس | kenitex | دکوراسیون ساختمان دکوروز

انواع کنیتکس ؛ اجرا و فروش

قبل از بیان انواع کنیتکس ، لازم به ذکر است که گروه کنیتکس دکوروز علاوه بر اجرای کنیتکس دیوار و کنیتکس نمای ساختمان، فروش انواع کنیتکس های بازار (کنیتکس رنگی، کنیتکس اکریلیک ) را انجام می دهد.

کنیتکس که به عنوان دیوارپوش ساختمان و نیز پوشش نمای ساختمان استفاده می شود، محافظ عالی برای نما و دیوار ساختمان هاست. استحکام کنیتکس در مقابل وضعیت های مختلف آب و هوایی و نیز ضد آب بودن کنیتکس از عوامل استقبال آن در نمای ساختمان است.

کنیتکس های مهم و موجود در بازار در سه نوع کنیتکس روغنی ، کنیتکس اکریلیک و کنیتکس اکرولیک است که هر کدام از آنها به سه نوع کنیتکس ریز دانه ، متوسط دانه و درشت دانه طبقه بندی می شوند. در ادامه به معرفی هر یک خواهیم پرداخت.

کنیتکس نما, کنیتکس دیوار, کنیتکس, قیمت کنیتکس, فروش کنیتکس, رنگ نما, اجرای کنیتکس | kenitex | دکوراسیون ساختمان دکوروز

کنیتکس اکریلیک

کنیتکس اکرولیک نیز مانند کنیتکس روغنی در داخل ساختمان و نیز نمای بیرونی ساختمان کاربرد دارد. از مزایای کنیتکس اکریلیک می توان به ضد آب بودن و خشک شدن سریع آن اشاره کرد. اجرای کنیتکس اکریلیک ساده است و قدرت پوششی بسیار بالایی دارد.

از مزایای کنیتکس اکریلیک می توان به عدم نیاز به رنگ نما، پوشش ترک های و نقص های موجود روی دیوار، زیبایی سطح و عدم جذب رطوبت اشاره کرد. همچنین اجرای کنیتکس علاوه بر مزایای اشاره شده ، می توان خاصیت آکوستیک ، عدم نیاز به گچ کاری و نیز قابلیت شستشوی کنیتکس اکریلیک را به آن اضافه کرد.

کنیتکس روغنی

کنیتکس روغنی هم برای فضای داخلی ساختمان و نیز برای نمای ساختمان (بیرون ساختمان) کاربرد دارد. به علت ضد آب و قابل شستشو بودن کنیتکس ، در نمای ساختمان از کنیتکس روغنی نیز می توان استفاده نمود کنیتکس روغنی دارای چسبندگی بالایی بوده که بعد از خشک شدن آن از سطح جدا نمی شوند. از مزایای دیگر کنیتکس می توان به سبک و کم وزن بودن آن نیز اشاره کرد.

لازم به ذکر است که کنیتکس پلاستیک نیز در مکان هایی استفاده می شود که در معرض آب نباشد. از مزایای کنیتکس پلاستیک می توان به خشک شدن سریع آن و عدم اشتعال آن اشاره کرد. از معایب آن می توان به جذب آب و رطوبت اشاره کرد که به مرور چسبندگی خود را از دست می دهد.

کنیتکس چیست؟

کنیتکس دیوار پرکاربردترین ، اثبات شده ترین رنگ نما بین المللی در سراسر جهان  است . رنگ کنیتکس بافت جدیدی بر روی انواع سطح ایجاد می کند و به عنوان یک عایق عمل می کند.

در گذشته ، در چندین کشور جهان از  کنیتکس نما  در ساختمان ها ، بیمارستان ها ، هتل ها و بزرگراه ها ، کارخانه ها و پل ها استفاده مي شده است.از مجسمه مسیح در کوه Sugarloaf تا پارلمان کشورهای مختلف ، کنیتکس رنگي،  پرمصرف ترین رنگ نما در سراسر جهان است.

 کنیتکس سخت ترین آزمایش های بین المللی کنترل کیفیت را پشت سر گذاشته و در بدترين و شدیدترین شرایط از دمای زیر صفر کانادا و فنلاند گرفته تا خورشید سوزناک مکزیک و آفریقای جنوبی مقاوم و با دوام می کند. کنیتکس و رولكس هنوز اولین انتخاب معماران ، توسعه دهندگان ملک و صاحبان خانه ها می باشند .

فرمولاسیون منحصر به فرد و اسپری فشار قوی كنتيكس ماندگاري نسبت به محصولات مشابه ماندگاری طولانی مدت دارد و ويژگي هاي با کیفیت  کنیتکس ان را به  یک محصول خاص در خارج و داخل كشور تبديل كرده است.

کنیتکس نما, کنیتکس دیوار, کنیتکس, قیمت کنیتکس, فروش کنیتکس, رنگ نما, اجرای کنیتکس | kenitex | دکوراسیون ساختمان دکوروز

چرا از کنیتکس استفاده می کنیم؟

کنیتکس  از جنس پلی استر ضد آب است  و فرمول انحصاری آن همانند رنگ هاي معمولي دارای مولکول کربن نیست. بنابراین از نظر شیمیایی بی اثر است و در نتیجه شرايط آب و هوايي مقاوم و انعطاف پذیر و غیرقابل نفوذ است.  

کنیتکس پایه پلی استر الاستومتر مصنوعی بسیار با دوامی دارد كه باعث مقاومت بهتر و مانع از لایه برداری و ترک خوردن و فرسودگي ديوار و سقف مي شود.تنوع رنگی در ان بسیار بالا می باشد و در حال حاضر25 نوع کنیتکس رنگي در بازار موجود است که البته داراي گزینه های متنوع بیشتری نیز است .

آنچه در مورد کنیتکس باید بدانید؟

در زندگی پرتلاطم امروزی، برخورداري از آرامش، یکی از نیازهای ضروری هر جامعه اي است. همه ما  در جستجوي یافتن لحظاتی آرام و بدون دغدغه هستیم و برای ایجاد آرامش و به وجود اوردن این حس نیازمند خلق آن درون خانه هستيم.

برای طراحی این چنین محیطی، رنگ ، یکی از ضروریات است که در زیبا سازی محیط اهمیت بالایی دارد. مخصوصا نسل جدید رنگهاي روغنی كه كاملا بدون بو ،ضد حساسیت ، زيبا و متنوع  و صد در صد قابل شستشو هستند همچنين زمان خشک شدن بسیار کم سه الی چهار ساعت دارند و انتحاب مناسبی برای این منظور می باشند. در این مقاله می خواهیم شما را با فرمول منحصر به فرد کنیتکس اشنا کنیم.

پس از رنگ امیزی با کنیتکس  ، تمیز و شتشوی ان کار اسانی است در بسیاری از منازل غالباً ترک خوردگی و پوسته شدن سطوح دیوار و سقف ، مشکلانی را ایجاد می کند ،مشکلات معمول رطوب به دلیل بی کیفیت بودن پوشش دیوار در خانه های قدیمی به ویژه مواردی که دارای غشاء های مقاوم در برابر رطوب نیستند باعث خرابی و اسیب می شود. کنیتکس  به عنوان یک روکش بافتی تمام مشکلات بالا را حل کرده است. در این مقاله می خواهیم شما را با فرمول منحصر به فرد کنیتکس اشنا کنیم.

کنیتکس نما, کنیتکس دیوار, کنیتکس, قیمت کنیتکس, فروش کنیتکس, رنگ نما, اجرای کنیتکس | kenitex | دکوراسیون ساختمان دکوروز

تاریخچه کنیتکس نما

دانشمندان نیروی دریایی آمریکا در جنگ جهانی دوم برای مقابله با پوسیدگی کشتی های جنگی  خود فرمولي را اختراع كردند كه از مقاومت و انعطاف پذیری بی نظیری برخوردار است و از آن به عنوان یک پوشش دریایی مورد استفاده قرار دادند ، کنیتکس از آن زمان در کلیه كشورها و بیش از نه میلیون ساختمان در سطح جهانی مورد استفاده قرار گرفت.

مواد كنتيكس نمای ساختمان پایدار بوده و چون با اب مخلوط مي شود در  طول زمان رقیق يا كدر نمي شوند و مانع از نفود اب و پوسیدگی می شود به همین علت به عنوان پوششی ایده آل در هر فضایي قابل استفاده مي باشد .

نمایش بیشتر
لوگوی دکوراسیون ساختمان تهران - جانانی

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان (رنگ ساختمانی)

خدمات نقاشی ساختمان و اجرای رنگ ساختمانی با نقاش ساختمان و ارائه قیمت نقاشی ساختمان و نمونه کار

دکوراسیون جانانی

09121498760
 • دربارۀ ما
 • نمونه‌کار و قیمت

مدیریت: آقای جانانی

تلفن همراه:

تلفن ثابت:

 • تخصص من
 • شهرهای زیرپوشش

اجرا نصب فروش عرضه و پخش تولیدکننده

در خدمات:

کناف سقف کاذب آسمان مجازی سقف کشسان کاغذ دیواری دیوارپوش پوستر دیواری پارکت لمینت کفپوش نقاشی ساختمان کاهگل بازسازی ساختمان

گروه دکوراسیون جانانی آماده ارائه انواع خدمات دکوراسیون ساختمان در سراسر کشور است .
خدمات شامل کاغذ دیواری پارکت لمینت و کاهگل و انواع دکوراسیون داخلی منزل
برای اطلاع از آخرین محصولات و مشاوره تماس بگیرید

ارائه کلیه خدمات و محصولات در

سراسر استان تهران شهر تهران استان البرز کرج ارسال محصولات به سراسر کشور

ارتباط با ما از طریق:

برای اطلاع از آخرین قیمت خدمات و محصولات
از راه های زیر با ما در ارتباط باشید

دکمه بازگشت به بالا