پوستر دیواریدکور دیواردکوراسیون شهرهاکهگیلویه و بویراحمدیاسوج

پوستر دیواری یاسوج | فروش و نصب کاغذ دیواری

نصب و فروش پوستر دیواری در یاسوج | طرح طبیعت، گل، مدرن، اسپرت و کاغذ دیواری سه بعدی | پوستر دیواری پشت تلویزیون، اتاق خواب و اتاق کودک | ارائه عکس، آلبوم و قیمت پوستر دیواری

محل درج آگهی شما در

فعلا در این صفحه نماینده نداریم
جهت ((اخذ نمایندگی)) ارتباط بگیرید

جهت درج آگهی
کلیـــک کنیـد

نصب و فروش پوستر دیواری در طرح، مدل و رنگ های متنوع در شهر یاسوج و شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد
قیمت پوستر دیواری در یاسوج و کاغذ دیواری سه بعدی
قیمت نصب و فروش انواع پوستر دیواری کاغذ دیواری منزل، اداری

نصب پوستر دیواری در یاسوج

پوستر دیواری توسط همکاران کاغذ دیواری ما به دو صورت آماده و سفارشی تولید می کند. برای نصب این پوسترها باید از متخصصان این زمینه کمک بگیرید زیرا این پوسترهای دیواری چسب مخصوص به خود را دارند و اگر در مراحل نصب کوچکترین مشکلی وجود داشته باشد ، باید کل پوستر تعویض شود.

ارائه خدمات نصب و فروش پوستر دیواری در یاسوج
و شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد

نمایندگان پوستر دیواری دکوروز با چندین سال سابقه تجربه چاپ و تجربه در دکوراسیون داخلی و فضا ، در زمینه های آسمان مجازی ، کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری یاسوج فعالیت می کند. برای دیدن نمونه هایی از تصاویر پوستر دیواری و کاغذ دیواری سه بعدی و همچنین سفارش طرح های مورد علاقه خود می توانید به ما در ارتباط باشید.

انواع طرح و مدل پوستر دیواری و کاغذ دیواری پوستری و سه بعدی
پوستر دیواری طرح گل، پوستر دیاری کلاسیک و مدرن، پوستر دیواری اسپرت


انواع طرح پوستر دیواری دخترانه و پسرانه و طرح کودک و مناسب برای اتاق خواب
پوستر دیواری پشت تلویزیون و کاغذ دیواری پذیرایی و پوستر دیواری طبیعت

قیمت پوستر دیواری در یاسوج

قیمت پوستر دیواری ممکن است در نگاه اول، کمی گران تر از رنگ به نظر برسد، اما به دلیل کیفیت محصولات آنها ، اگر از آنها استفاده کنید ، می بینید که سرمایه گذاری خوبی برای تهیه پوستر دیواری انجام داده اید. رنگ آمیزی با گذشت زمان در نور تغییر رنگ می دهد، اما پوستر دیواری یک رنگ ثابت دارد. تصاویر پس زمینه و پوسترها بسته به ابعادی که انتخاب می کنید تنوع زیادی دارند و به راحتی می توانید طرحی را با بودجه مورد نظر خود انتخاب کنید.

در انتخاب پوستری دیواری برای منزل خود ، همکاران کاغذ دیواری ما در یاسوج به شما راهنمایی لازم را خواهند داد.

خدمات پوستر دیواری یاسوج و شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد
دوگنبدان - دهدشت
و در شهرهای لیکک - چرام

قیمت پوستر دیواری یاسوج

قیمت پوستر دیواری و کاغذ دیواری به عواملی مختلفی بستگی دارد. پیشنهاد می شود برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری پوستری با ما تماس حاصل نمایید.

با توجه به متفاوت بودن نوع ساختمان و دیوار، زیر کاری دیوار و نوع پوسوتر انتخابی و همچنین متغیر بودن قیمت ها امکان ارائه دقیق قیمت دشوار است. همچنین قیمت پوستری دیواری برای هزینه چاپ نیز می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از تخمین هزینه و قیمت کاغذ دیواری و یا پوستر دیواری و قیمت نصب پوستر دیواری در یاسوج و شهرستانهای استان کهگیلویه و بویراحمد با ما تماس بگیرید تا بصورت تلفنی و یا با بازدید محل، شما را از قیمت کاغذ دیواری و پوستر دیواری آگاه سازیم.

پوستر دیواری و مزایای آن

نصب پوستر دیواری بر روی دیوار اصلی هر فضایی فضای متفاوت و زیباتری به طراحی داخلی خانه می بخشد. استفاده از رنگهای روشن در پوستر دیواری زیبایی آن را بیشتر می کند. همچنین، استفاده از تصاویری که دارای عمق هستند ، فضاهای کوچک را بزرگتر نشان می دهد.

نماینده پوستر دیواری در یاسوج و استان کهگیلویه و بویراحمد
نصب و فروش پوستر دیواری خارجی و ایرانی و انواع کاغذ دیواری

نصب و فروش کاغذ دیواری در یاسوج
کاغذ دیواری منزل – کاغذ دیواری اتاق خواب و اتاق کودک
کاغذ دیواری قابل شستشو – کاغذ دیواری مدرن و جدید
و انواع کاغذ دیواری پوستری

انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری ۲۰۲۱ و ۲۰۲۰
کاغذ دیواری پوستری و پوستر دیواری
کاغذ دیواری سه بعدی و برجسته

فروش پوستر دیواری در یاسوج

فروش پوستر دیواری در طرح و مدل های مختلف متناسب با دکوراسیون داخلی منزل و همچنین فروش هر نوع سلیقه ای - شما می توانید با با تماس با و مشاهده آلبوم و تصاویر کاغذ دیواری مختلف که به شما ارائه می دهیم، کاغذ دیواری مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا تصویر مورد نظر از طبیعت ، گل ، چهره و تصاویر را در اختیار نمایندگان پوستری دیواری ما در یاسوج قرار دهید تا با چاپ تصویر موردنظر، دکوراسیون داخلی منزل شما را زینت بخشند.

فروش پوستری دیواری و انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی؛ پوستری دیواری در مدل های کلاسیک و مدرن، اسپرت و ساده ، همچنین در طرح های طبیعت و گل، دخترانه و پسرانه و نیز پوستر دیواری پشت تلویزیون. فروش کاغذ دیواری پوستری و قابل شستشو برای مشاهده انواع نمونه کار و عکس پوستر دیواری با ما تماس بگیرید.

نمایندگان پوستری دیواری یاسوج ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری پوستری
کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری دیواری در یاسوج و نیز سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.

پوستر دیواری پذیرایی ، یک راه حل عالی در دکوراسیون!

آیا فکر می کنید با استفاده از پوستر دیواری می توان دکوراسیون خانه را تغییر داد؟ چقدر با استفاده از پوسترهای دیواری در دکوراسیون آشنا هستید؟ نظر شما در مورد استفاده از پوسترهای دیواری برای پذیرایی چیست؟

تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری چیست؟

توضیحاتی در مورد تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری؟ پوستر همان کاغذ دیواری است یا تفاوت دارد؟

پاسخ این سوال هم منفی است و هم بله! به طور کلی ، از نظر مزایا (به عنوان مثال قابلیت شستشو و همچنین نصب سریع) ، معایب ، کارایی و تا حدودی روش نصب ، می توان گفت کاغذ دیواری و پوستر دیواری هر دو یک چیز هستند. اما اگر بخواهیم کمی دقیق تر پاسخ دهیم ، در واقع پوستر دیواری زیرمجموعه ای از تصاویر پس زمینه است که به جای تکرار یک الگو در هر رول ، یک تصویر واحد چاپ می شود و به صورت یکپارچه روی آن نصب می شود.

نباید پوستر دیواری را با کاغذ دیواری اشتباه گرفت. شاید این دو در ظاهر و در نگاه اول شبیه به یکدیگر باشند، اما دارای تفاوت های زیادی هستند. تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری در طرح و ابعاد است.

پوستر دیواری چیست؟

در اولین قدم باید ببینیم پوستر دیواری چیست و چه کاربردی دارد؟ پوستر دیواری نوعی پوشش دیوارپوش مانند کاغذ دیواری است که در ابعاد خاص و طرح های مختلف روی دیوار نصب می شود. پوستر دیواری ، چه در یک ورق و چه در چندین برگ با هم ، تصویر نهایی را روی دیوار ایجاد می کند.

از پوستر دیواری کجاها می توان استفاده کرد؟

از آنجا که نکته مهم در استفاده از پوستر دیواری تصویر و طراحی آن است ، بنابراین می توانید از طرح های مختلف این پوسترها در فضاهای مختلف استفاده کنید. وی طراحی های مختلفی را برای اتاق نشیمن ، اتاق کودکان ، فضاهای اداری و دفاتر طراحی کرده است. می توانید طرح مورد نظر را برای چاپ نیز سفارش دهید.

طرح مناسب پوستر دیواری پذیرایی؟

با توجه به اینکه سبک دکوراسیون مدرن را انتخاب کرده اید ، طبیعتاً باید طرح کاغذ دیواری اتاق نشیمن را به همان سبک انتخاب کنید. این بدان معنی است که هماهنگی و هماهنگی نقش بسیار مهمی در طراحی و تزئین دارد.

فکر می کنیم انواع پوسترهای سه بعدی دیواری برای پذیرایی یا چاپ کاغذ دیواری هنری با طرح های مدرن گزینه های خوبی برای شماست. توجه داشته باشید که اگر تم رنگ غالب پذیرایی شما (یعنی رنگ مبلمان ، فرش و کف) یک رنگ خنثی است ، بهتر است از رنگ های گرم طرح پوستر دیواری را برای پذیرایی انتخاب کنید. به طور کلی ، مراقب باشید از نظر تناژ رنگی به سراغ طرح هایی بروید که با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد.

با توجه به اینکه سبک دکوراسیون مدرن را انتخاب کرده اید ، طبیعتاً باید طرح کاغذ دیواری اتاق نشیمن را به همان سبک انتخاب کنید. این بدان معنی است که هماهنگی و هماهنگی نقش بسیار مهمی در طراحی و تزئین دارد.

ما فکر می کنیم که انواع پوسترهای سه بعدی دیواری برای سرگرمی یا چاپ کاغذ دیواری هنری با طرح های مدرن گزینه های خوبی برای شما هستند. توجه داشته باشید که اگر تم رنگ غالب پذیرایی شما (یعنی رنگ مبلمان ، فرش و کف) یک رنگ خنثی است ، بهتر است از رنگ های گرم طرح پوستر دیواری را برای پذیرایی انتخاب کنید. به طور کلی ، مراقب باشید از نظر تناژ رنگی به سراغ طرح هایی بروید که با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد.

جالب خواهد بود اگر بتوانید با تنظیم قسمتهایی از پذیرایی با طراحی پوستر ، ارتباط معنایی بین آنها برقرار کنید. ما 2 ایده برای این کار داریم: به عنوان مثال ، شما می توانید رنگ کوسن های مبل ، والان پرده ، سفره یا سایر وسایل تزئینی همرنگ یکی از رنگ های استفاده شده در پوستر دیواری اتاق نشیمن را انتخاب کنید. یا می توانید طرح کاغذ دیواری خود را بر روی مبلمان دیگری مانند میز کار ، مبل تک نفره ، کلاه آباژور یا هر وسیله دیگری که دوست دارید چاپ کنید

مهمترین ویژگی پوستر دیواری

مهمترین ویژگی پوستر دیواری این است که به شما امکان می دهد بدون هیچ محدودیتی هر طرحی را اجرا کنید. اگر طرح مورد نظر خود را کمی دقیق تر انتخاب کنید ، این پوسترها یک روش واقعا معجزه آسا برای تغییر دکوراسیون منزل شما خواهند بود. البته علاوه بر پوسترهای دیواری پذیرایی سه بعدی یا سایر طرح های هنری و مدرن ، استفاده از نقاشی های تزئینی نیز می تواند گزینه مناسبی برای دکوراسیون پذیرایی باشد.

انتخاب طرح پوستر دیواری

نکته دیگری که دکوروز بر آن تأکید می کند نحوه انتخاب طرح پوستر دیواری است. آنها می گویند اگر دیوار شما پنجره ، در ، پریز و غیره دارد ، باید مکان آنها را در نوع طرحی که انتخاب می کنید در نظر بگیرید. زیرا فقط 2 قطعه برای چاپ نیاز داریم. طول و عرض دیوار! به عبارت دیگر ، اطمینان حاصل کنید که قسمتهای اصلی طرحی را که انتخاب می کنید ، هنگام نصب بریده نشود!

آنها همچنین تأکید می کنند که وقتی ابعاد یک دیوار خاص را برای نصب پوستر دیواری برای پذیرایی اندازه گیری می کنید ، باید بیشترین عرض و بیشترین ارتفاع آن دیوار را ثبت کنید و برای جلوگیری از اشتباه ، اعداد بدست آمده 10 است عرض سانتی متر و عرض 5 سانتی متر اضافه کنید. این مقدار اضافی پس از نصب کاغذ دیواری کاهش می یابد.

کاغذ دیواری های معمولی دارای طرح تکراری هستند و رول های کاغذ در کنار هم به هر اندازه ای که دیوار شما دارد نصب می شوند. اما پوسترها یک تصویر یا الگوی با ابعاد خاص چاپ می کنند که پس از نصب بر روی دیوار جلوه خاصی دارند. شما ابتدای فضای مورد نظر خود را برای نصب پوستر دیواری تعیین کنید، در ادامه شما می توانید از بین طرح های مدرن و کلاسیک آن ، طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید و نمونه هایی برای تصمیم گیری بهتر برای شما ارسال می شود.

کدام دیوار برای پوستر دیواری مناسب است؟

خوب ، این اولین سوالی است که پس از تصمیم به خرید پوستر دیواری ، بیایید چند نکته را با هم بررسی کنیم.

  • دیواری را انتخاب کنید که دارای ابعاد و منظره مناسب باشد.
  • پوستر نباید در معرض آلودگی و رطوبت قرار گیرد.
  • مبلمان زیادی را جلوی دیوار انتخاب شده قرار ندهید.

پوستر دیواری سه بعدی ، یک دیوار جادویی!

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توان فضای کوچک را فقط با یک حرکت بزرگتر جلوه داد؟ راه حل های زیادی در دنیای دکوراسیون وجود دارد که به شما کمک می کند تا فضا را بزرگتر جلوه دهید. یکی از آنها استفاده از پوستر دیواری سه بعدی است. اگر طرح و دیواری مناسب برای این کار در نظر بگیرید ، بدون شک هر وقت به آن نگاه می کنید فریب این ترفند ذهنی را خواهید خورد.

تنوع طرح و رنگ

پوستر دیواری در مقایسه با کاغذ دیواری از تنوع بیشتری در طرح و رنگ برخوردار است و فقط با پوشاندن یک دیوار می توانید تغییر چشمگیری در فضا ایجاد کنید. در مقابل ، کاغذ دیواری تا ابعادی را پوشش می دهد که طول دیوار شما طولانی یا گسترده باشد. و هیچ محدودیتی در ابعاد پوستر دیواری چاپ شده وجود ندارد.

مزایا و معایب پوشش دیوارها

تاکنون با انواع دیوارپوش ها آشنا هستید و در ذهن خود دیواری را به این کار اختصاص داده اید ، اما آیا دوست دارید بدانید که بهتر است کاغذ دیواری اتاق خود را درست کنید یا پوستر دیواری؟ هر دوی این محصولات دارای مزایا و معایبی هستند. شما می توانید با کمک مشاوران بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

دوام و پاکیزگی دیوار با کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های نانو و پی وی سی از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند و برای تمیز کردن با مواد شوینده قابل شستشو هستند. پوسترهای دیواری اگرچه قابل شستشو نیستند اما گرد و خاک کمتری نسبت به رنگ جذب نمی کنند و به راحتی با پارچه مرطوب تمیز می شوند.

نمایش بیشتر

محل درج آگهی شما در

فعلا در این صفحه نماینده نداریم
جهت ((اخذ نمایندگی)) ارتباط بگیرید

جهت درج آگهی
کلیـــک کنیـد

دکمه بازگشت به بالا